Dziś: niedziela, 3 grudnia 2023
Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Wystartuj w Dominikańskich Mistrzostwach Polski w narciarstwie
Nie mogę wyświetlić obrazka

Duchowni i świeccy miłośnicy białego szaleństwa będą rywalizować na stokach Pilska w szóstych Dominikańskich Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które na początku marca odbędą się w Korbielowie. Imprezę objął patronatem prowincjał Polskiej Prowincji Dominikanów o. Paweł Kozacki.

Bracia, siostry dominikanki i świeccy związani z dominikańskimi duszpasterstwami na całym świecie mogą wystartować w organizowanych przez o. Przemysława Ciesielskiego i Mirosława Pilśniaka Dominikańskich Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Organizowane już po raz szósty zawody odbędą się w dniach od 1 do 7 marca w Korbielowie. Areną zmagań będzie stok Pilsko w Beskidzie Żywieckim.

„Przez cały tydzień będziemy mogli szlifować swoje umiejętności techniczne pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów ze Szkoły Narciarskiej Carving Sport, a na koniec rozegrane zostaną zawody w slalomie gigancie – deklarują w rozmowie z KAI ojcowie organizatorzy. Dominikanie podkreślają, że zapraszają wszystkie osoby na różne sposoby związane z dominikańskimi klasztorami w Polsce i na świecie. O. Ciesielski ma nadzieję, że takie zawody są dobrą okazją by rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem. Szczegółowy plan zawodów, warunki zakwaterowania i wysokość czekających uczestników opłat można znaleźć na stronie organizatora zawodów: www.dmp.mywebzz.com.

js / Korbielów


liczba odsłon: 672 | dodano: 2015-01-16 13:03:57

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook