Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Wspomnienie św. Mikołaja w Civitas Christiana
Nie mogę wyświetlić obrazka

W piątek 6 grudnia wspominamy św. Bp. Mikołaja. W tym dniu w sposób szczególny obdarowujemy się prezentami. Tego dnia, mamy również szansę ofiarować prezent nienarodzonym, których życie jest zagrożone.

Jedną z okazji będzie włączenie się w comiesięczne pierwszopiątkowe czuwanie obrońców życia, które rozpocznie się o godz. 19 w kaplicy klasztornej Ojców Pallotynów przy ul. Ducha Świętego 9 w Szczecinie (wejście od parkingu). Czuwanie poprowadzi ks. Piotr Buda, a towarzyszyć nam będą przygotowane przez młodzież śpiewy oraz rozważania. Czuwanie zakończy się Mszą świętą oraz Apelem Jasnogórskim.

Zaraz po czuwaniu zapraszamy na "Nockę", czyli spotkanie młodych obrońców życia, która rozpocznie się o godz. 21 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" przy ul. Kaszubskiej 20/3 w Szczecinie. Tutaj przede wszystkim ofiarujemy swoją pracę oraz czas, który poświęcimy na wspólne bycie razem. Na naszym nocnym spotkaniu, zajmujemy się konkretną pracą, przygotowując kolejny Szczeciński Marsz dla Życia - malujemy flagi, banery, które zostaną poniesione na Marszu, ze starych porwanych różańców, przygotowujemy nowe różańce na rękę wręczane osobą podejmującym Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Wszystko w atmosferze wspólnoty, przy herbacie i wielu ciekawych rozmowach. Towarzyszy nam duszpasterz prowadzący duszpasterstwo obrońców życia w naszej archidiecezji, ks. Tomasz Kancelarczyk.

- Przyjdź, jeśli pragniesz włączyć się w obronę życia ludzkiego. Czekamy na Ciebie! Serdecznie zapraszamy do złożenia tego dnia daru ze swojego czasu, zaangażowania i entuzjazmu - zachęcają młodzi z Civitas Christiana.


liczba odsłon: 1307 | dodano: 2013-11-30 17:58:37

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook