Dziś: sobota, 9 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Wielki Konkurs Wiedzy Religijnej z nagrodami
Nie mogę wyświetlić obrazka

Drodzy uczestnicy tegorocznych Dni Młodych - 2 maja o godz. 14.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gimny Goleniów - zapraszamy do udziału w Wielkim Konkursie Wiedzy Religijnej! Nagrodą główną dla zdobywcy I i II miejsca w Wielkim Konkursie Wiedzy Religijnej jest wyjazd wakacyjny do Paryża! Zwycięzcy wraz z innymi uczestnikami wyjazdu (młodzież z Goleniowa) wyruszą w podróż w dniach od 21 do 27 lipca br.

 

Forma gry: spośród zgłoszonych uczestników konkursu zostanie wybranych dziesięcioro, którzy najszybciej i najlepiej odpowiedzą na pytania z I etapu konkursu. W II części zostanie wybranych 4 finalistów (wg tego samego klucza). Do ścisłego finału wejdzie czterech uczestników, rywalizujących między sobą wg zasad popularnego teleturnieju „Milionerzy”. Przy każdym pytaniu poprawna jest tylko jedna z czterech możliwych odpowiedzi.

Zakres materiału: orędzie Ojca Świętego Franciszka na ŚDM 2019, przemówienie Ojca Świętego Franciszka do młodych na otwarcie ŚDM 2019, papieskie przemówienie wygłoszone podczas wieczornego czuwania z młodzieżą w Panamie, homilia Ojca Świętego Franciszka wygłoszona w czasie Mszy Świętej posłania w Panamie 27 stycznia 2019, pytania ogólne z wiedzy na temat Światowych i Archidiecezjalnych Dni Młodzieży.

Wymagania: smartfon z własnym dostępem do Internetu.

Zapisy na konkurs: 1 maja w recepcji ADM w dniu przyjazdu na spotkanie (hala OSiR przy ul Norwida 1). Zapisy indywidualne - wyłącznie dla uczestników grup Archidiecezjalnych Dni Młodych.


liczba odsłon: 1577 | dodano: 2019-04-15 12:17:00

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook