Dziś: sobota, 9 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Wdzięczny Panu Bogu za ten czas i miejsce
Nie mogę wyświetlić obrazka

Nocne czuwania modlitewne u Sióstr Uczennic Krzyża są dla mnie bardzo ważnym wydarzeniem. Lubię tu przyjeżdżać, bo wtedy wiem, że jest to cały wieczór dla mnie i Pana Boga. Jest to najpiękniejszy wieczór w ciągu całego miesiąca. Wtedy otwiera się moje serce na te wszystkie sprawy i rzeczy, które chciałbym powiedzieć Panu Bogu.

Ludzie z którymi spotykam się na czuwaniu tworzą głęboki, niepowtarzalny klimat. Pomaga mi on głębiej przeżyć spotkanie z Bogiem, doświadczyć jego realnej obecności, bliskości. Sam klimat tego miejsca sprawia, że człowiek nie może się oprzeć temu, żeby spędzić ten wieczór z Bogiem i ludźmi, którzy są wokół mnie. Stołczyn to miejsce magiczne - tam tak wolno płynie czas, możesz pomyśleć nad tym co jest nie tak w Twoim życiu i co możesz zmienić.

Ważnym dla mnie punktem czuwania jest adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza Święta Wtedy otwieram się na to żeby stanąć w prawdzie z tym wszystkim co się wydarzyło w ciągu miesiąca. Powiedzieć o tym z czym sobie nie radzę. Sam wiem, że nie jest łatwo ale dzięki Duchowi Świętemu wszystko jest możliwe. Po spotkaniu z Panem Bogiem podczas adoracji czuję się bardzo szczęśliwy, jest to piękny moment, wtedy jestem w stanie głośno wykrzyczeć Kocham Cię Boże!

Dzięki Radkowi, który zajmują się oprawą muzyczną, słowa piosenki i słowa siostry Wiktorii podczas adoracji dodają mi otuchy i odwagi, aby coś w swoim życiu zmienić. Czuwanie zmieniło w moim życiu wiele. Pan Bóg pokazał mi, że gdy upadam On zawsze czuwa, za każdym razem pomaga mi powstać. Będzie czekał na mnie. Nocne czuwania umacniają moją wiarę w to, że Bóg jest, że jest moim ojcem, że z każdą sprawą mogę się do Niego zwrócić. Wiem, że nie zostawi tego obojętnie, ale będzie działał. Jestem wdzięczny Panu Bogu za ten czas i miejsce.

Mateusz


liczba odsłon: 1815 | dodano: 2014-01-02 20:04:07

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook