Dziś: środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

W sieci wystartowała Telewizja Boska TV – kontynuacja Religia.tv
Nie mogę wyświetlić obrazka

W sieci wystartowała 2 grudnia Telewizja Boska TV. Jest projektem powstałym w gronie kilku osób ze stacji Religia.tv, które przez pięć lat istnienia tej telewizji tworzyły jej programy m.in.: Między sklepami, Bóg w wielkim mieście, Ludzie na walizkach, Gotowych na śmierć?, Rozmównica. Po decyzji władz Grupy ITI o zawieszeniu produkcji własnych Religia.tv od stycznia 2013 roku, powstał pomysł kontynuacji produkcji prezentujących treści chrześcijańskie i ewangeliczne poza strukturą Religia.tv.

Intencją twórców kanału jest promowanie w mediach treści chrześcijańskich i ewangelicznych realizowanych w nowoczesnej, telewizyjnej formie, ze szczególną dbałością o jakość merytoryczną i techniczną przygotowywanych programów. Jak deklarują twórcy nowej inicjatywy start projektu w Internecie nie wyklucza w przyszłości starań o obecność na antenie telewizyjnej i w sieciach kablowych oraz podjęcia działalności w zakresie produkcji multimediów.

Boska TV jest przedsięwzięciem prywatnym. Nie stoi za nim żadna grupa medialna. Wsparciem formalnym Boska TV i źródłem finansowania kanału ma być Fundacja 21 gramów, która rozpoczęła działalność wraz z kanałem. Głównymi pomysłodawczyniami kanału Boska TV i założycielkami Fundacji są producentka i scenarzystka Jolanta Gwardys oraz dziennikarka Anna Wasiewicz. Radę Programową Fundacji tworzą: ks. Grzegorz Strzelczyk, o. Paweł Gużyński OP, o. Wojciech Jędrzejewski OP, o. Paweł Krupa OP oraz o. Jordan Śliwiński OFCap. Wszystkie programy można obejrzeć na stronie www.boskatv.pl i kanale youtube: BoskaTVpl. Boska TV obecna jest także na Facebooku i Tweeterze.

tk / Warszawa


liczba odsłon: 4181 | dodano: 2012-12-09 15:28:51

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook