Dziś: wtorek, 26 marca 2019
Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

W sieci wystartowała Telewizja Boska TV – kontynuacja Religia.tv
Nie mogę wyświetlić obrazka

W sieci wystartowała 2 grudnia Telewizja Boska TV. Jest projektem powstałym w gronie kilku osób ze stacji Religia.tv, które przez pięć lat istnienia tej telewizji tworzyły jej programy m.in.: Między sklepami, Bóg w wielkim mieście, Ludzie na walizkach, Gotowych na śmierć?, Rozmównica. Po decyzji władz Grupy ITI o zawieszeniu produkcji własnych Religia.tv od stycznia 2013 roku, powstał pomysł kontynuacji produkcji prezentujących treści chrześcijańskie i ewangeliczne poza strukturą Religia.tv.

Intencją twórców kanału jest promowanie w mediach treści chrześcijańskich i ewangelicznych realizowanych w nowoczesnej, telewizyjnej formie, ze szczególną dbałością o jakość merytoryczną i techniczną przygotowywanych programów. Jak deklarują twórcy nowej inicjatywy start projektu w Internecie nie wyklucza w przyszłości starań o obecność na antenie telewizyjnej i w sieciach kablowych oraz podjęcia działalności w zakresie produkcji multimediów.

Boska TV jest przedsięwzięciem prywatnym. Nie stoi za nim żadna grupa medialna. Wsparciem formalnym Boska TV i źródłem finansowania kanału ma być Fundacja 21 gramów, która rozpoczęła działalność wraz z kanałem. Głównymi pomysłodawczyniami kanału Boska TV i założycielkami Fundacji są producentka i scenarzystka Jolanta Gwardys oraz dziennikarka Anna Wasiewicz. Radę Programową Fundacji tworzą: ks. Grzegorz Strzelczyk, o. Paweł Gużyński OP, o. Wojciech Jędrzejewski OP, o. Paweł Krupa OP oraz o. Jordan Śliwiński OFCap. Wszystkie programy można obejrzeć na stronie www.boskatv.pl i kanale youtube: BoskaTVpl. Boska TV obecna jest także na Facebooku i Tweeterze.

tk / Warszawa


liczba odsłon: 3257 | dodano: 2012-12-09 15:28:51

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060