Dziś: czwartek, 30 maja 2024
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

V Forum Charyzmatyczne
Nie mogę wyświetlić obrazka

Szkoła Nowej Ewangelizacji wraz z Kochaj.my zaprasza do udziału w V Forum Charyzmatycznym pod hasłem „Idźcie i głoście”, które odbędzie się w dniach 6-8 października br. w Koszalinie. 

Miejscem spotkań będzie hala sportowa Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego, znajdująca się przy ul. Chełmońskiego 7 w Koszalinie. Koszt uczestnictwa osoby dorosłej wynosi 80 zł (pierwsze 100 osób - 60 zł), młodzież – 40 zł; dzieci do lat 11 włącznie - wstęp wolny.

– Temat Forum jest taki sam, jak temat, który ogłosił Kościół na rok liturgiczny, czyli „Idźcie i głoście”. Pragniemy przedstawić Państwu to hasło w nawiązaniu do różnych sfer naszego życia: rodzina, wspólnota, Biblia, charyzmaty etc. Dlatego też poprosiliśmy, aby poszczególne konferencje wygłosiły osoby, które są specjalistami w swoich dziedzinach – zachęcają organizatorzy forum. Konferencje wygłoszą: ks. bp Edward Dajczak, o. Janusz Jędryszek, państwo Małgorzata i Tomasz Terlikowscy oraz wiele innych znanych osób.

Zapisy na forum znajdziesz TUTAJZanim dokonacie zapisów bardzo prosimy zapoznać się z regulaminem, abyśmy mogli uniknąć wszelkich nieścisłości - regulamin znajduje się TUTAJKontakt pod adresem mailowym: rekolekcje@kochaj.my lub nr. tel.: 783 390 033.


liczba odsłon: 889 | dodano: 2017-09-27 09:45:12

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook