Dziś: poniedziałek, 27 maja 2024
Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

This is the day - Budapeszt 2022
Nie mogę wyświetlić obrazka

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na międzynarodowe, chrześcijańskie wydarzenie uwielbieniowe i modlitewne pod nazwą "This is the day" ("To jest ten dzień"). Odbędzie się ono na Węgrzech 23 lipca 2022 r. na nowo wybudowanym stadionie Puskas Arena w Budapeszcie. 

"This is the day" to ekumeniczne spotkanie, podczas którego uwielbiamy Boga, dzielimy się Dobrą Nowiną i modlimy się za narody Europy Wschodniej, o jedność wierzących. To most łączący różne grupy wiekowe, wyznaniowe i narodowościowe. Organizatorem wydarzenia jest węgierska fundacja This is the day – założona wspólnie przez katolików i protestantów. Tematem przewodnim spotkania jest ŻYCIE, o którym Jezus mówi w Biblii: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem" (J 14,6).

- Wydarzenie jest pierwszym spotkaniem chrześcijan na nowo wybudowanym stadionie, który jest największym obiektem na Węgrzech. Naszą jedyną nadzieją dla nas i całej Europy jest Jezus Chrystus. Spodziewamy się kilkudziesięciu tysięcy osób z całego regionu. Na zakończenie wydarzenia każdy uczestnik otrzyma w prezencie Biblię - zachęcają organizatorzy spotkania.

Wydarzenie będzie trwało od 14:00 do 22:00. Bilety w cenie od 50 zł. Wystąpią m.in.: Bethel Music, Michael W. Smith, Planetshakers, Martin Smith, frontman zespołu Delirious, a także Tim Hughes, Gas Street Music, Graham Kendrick, Noel Richards oraz brytyjscy artyści modern gospel: London Community Gospel Choir, Noel Robinson i inni. - To wyjątkowa okazja dla całego regionu, by zgromadzić wierzących z naszych krajów, by uwielbiać Jezusa Chrystusa. Na spotkaniu wiele osób może umocnić się w wierze i zbliżyć do Boga - dodają organizatorzy.

Bilety grupowe, szczegóy i więcej informacji: Thisistheday.pl, +48 606 413 359 - Andrzej Nowicki - koordynator "This is the day" w Polsce.

 

 

 


liczba odsłon: 900 | dodano: 2022-05-16 15:29:56

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook