Dziś: środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Świąteczna ramówka TVP
Świąteczna ramówka TVP zdominowana jest przez programy związane z 5. rocznicą śmierci Jana Pawła II, która w tym roku przypada w Wielki Piątek.
Program Pierwszy w czwartek 1 kwietnia o godz. 21.20 wyemituje film „Był wśród nas” o Janie Pawle II. Kolejny dokument o papieżu-Polaku pt. „Dokonało się”, zaplanowano na piątek, 2 kwietnia, na godz. 15.10. Film zawiera wspomnienia świadków pontyfikatu Jana Pawła II, a kanwą opowieści są rekolekcje wygłoszone rzez kard. Karola Wojtyłę w 1976 roku w Watykanie. 2 i 3 kwietnia tuż po 12. widzowie będą mieli okazję obejrzeć retransmisję koncertu „Golgota polska” dedykowanego Janowi Pawłowi II.

2 kwietnia o godz. 21.00 Program Pierwszy transmitować będzie Drogę Krzyżową z rzymskiego Koloseum pod przewodnictwem Benedykta XVI. 4 kwietnia, w Niedzielę Wielkanocną zaplanowano transmisję Mszy św. z Watykanu z błogosławieństwem papieża Urbi et Orbi. Program Drugi TVP 2 kwietnia o godz. 10.30 wyemituje film „Zwykły święty człowiek” opowiadający o papieżu-Polaku. W ciągu dnia emitowane będą wspomnienia o Janie Pawle II. TVP Info 2 kwietnia wieczorem relacjonować będzie wydarzenia związane z obchodami 5. rocznicy śmierci Jana Pawła II z Warszawy, Krakowa i Wadowic.

im / Warszawa


liczba odsłon: 3762 | dodano: 2010-03-29 21:57:44

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook