Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Startuje Projekt Busol@
Nie mogę wyświetlić obrazka

Fundacja Profeto i Fundacja Alegoria, wraz ze wsparciem patronatem medialnym Portalu Młodych Ichtis, rozpoczynają wspólne przedsięwzięcie pt. Projekt Busol@.

Projektu Busol@ nawiązuje do realnych problemów i potrzeb społeczeństwa. Istnieje bowiem coraz bardziej wyraźna potrzeba wspierania wolności wyznania w naszym kraju, istnieje potrzeba przeciwdziałania demoralizacji młodzieży i nieletnich. Działania projektu są nastawione na kształtowanie pozytywnych postaw.

Wszystko po to, aby uświadamiać uczestników o wadze i skali problemu demoralizacji i przestępczości występującej wśród dzieci i młodzieży. Tak na świecie, jak i w Polsce mamy do czynienia z nasilającymi się przejawami agresji i aktami wandalizmu na tle religijnym. Dlatego w realizacji Projektu Busol@, organizatorzy chcą przeprowadzić akcję uświadamiającą - kampanię medialną - mającą na celu zmianę postaw Polaków.

Czym jest Busol@? Na pewno jest szansą na zmianę kierunku myślenia. To nowe patrzenie na rzeczywistość, w której jesteśmy, działamy i funkcjonujemy na co dzień. Busol@ jest także narzędziem, które pragniemy udostępnić każdemu, kto zechce otworzyć się na aktywność i twórcze działanie.

Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Więcej szczegółów znajdziecie na www.projektbusola.org.
 


liczba odsłon: 752 | dodano: 2020-08-14 14:48:25

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook