Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Spotkania z Ojcem Jose Maniparambilem
Nie mogę wyświetlić obrazka

W dniach 10-12 sierpnia br. parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie zaprasza na spotkania z Ojcem Jose Maniparambilem – znanym, charyzmatycznym biblistą z Indii.

Spotkania będą odbywać się w ramach Wakacyjnej Szkoły Biblijnej organizowanej przez Wspólnotę Bóg Jest Miłością oraz Salezjanów z parafii św. Jana Bosko w Szczecinie. Spotkania wypełnione modlitwą i konferencjami będą przeplatane świadectwem wiary Ojca Jose.

W niedzielę 10 sierpnia br. ojciec Jose będzie głosił Słowo Boże na Mszach Świętych o godz. 8.00, 9.15, 10.30, 12.00 i 18.00 w kościele pw. św. Jana Bosko przy ul. Witkiewicza 64 w Szczecinie. Natomiast w poniedziałek (tj. 11 sierpnia) i wtorek (tj. 12 sierpnia) w godzinach przedpołudniowych od 9.30 do 13.00 uczestnicy spotkań będą zgłębiać treści Ewangelii wg. św. Marka. Każdego dnia o godz. 11.00 przewidziana jest przerwa kawowa.

Uczestnictwo w tej części Wakacyjnej Szkoły Biblijnej wymaga zapisania się poprzez stronę internetową: www.janbosko.szczecin.pl, w kancelarii parafialnej lub poprzez SMS pod nr. tel.: 501 618 008 (ks. proboszcz Mariusz Wencławek). Organizatorzy nie zapewniają posiłków uczestnikom. Udział w spotkaniach jest nieodpłatny (na zakończenie dnia będzie zbierana kolekta).

Część wieczorna tych niezwykłych spotkań dostępna dla wszystkich chętnych (bez zgłoszeń) i będzie odbywała się w kościele pw. św. Jana Bosko od godz. 18.30 do ok. 21.00 według następującego programu:

11 sierpnia – Rozeznanie Źródeł Grzechów - Jezus moim Panem
12 sierpnia – Nabożeństwo Uzdrowienia


liczba odsłon: 1171 | dodano: 2014-08-08 12:28:56

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook