Dziś: czwartek, 15 listopada 2018
Imieniny: Amelia, Albert, Leopold

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Panama 2019
Fundusz Solidarnościowy - ważne informacje

Drodzy Koordynatorzy i Opiekunowie, w dniu wczorajszym otrzymaliśmy bardzo ważną wiadomość z departamentu finansowego Komitetu Hiszpańskiego w Madrycie, że wpłat na Fundusz Solidarnościowy (10 euro od osoby) będziemy dokonywali tak jak to było w poprzednuich latach za pośrednictwem Krajowego Biura ŚDM w Polsce, a nie bezpośrednio do Madrytu.

Więcej…

 
200 dni do otwarcia ŚDM w Madrycie

Od dnia 16 stycznia pozostało dokładnie 200 dni do otwarcia XXVI ŚDM w Madrycie! Dołączcie w tym dniu do Strefy Modlitwy, zaznaczając to już dziś na specjalnym kalendarzu, który znajdziecie TUTAJ. Poproście też o to swoją rodzinę i znajomych!

 
Czas Wzrastania o ŚDM Madryt 2011

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji "Czas Wzrastania", w której poruszono temat nadchodzących Światowych Dni Młodzieży w Madrycie. W programie uczestniczyli Ks. Grzegorz Suchodolski Dyrektor Krajowego Biura ŚDM oraz jego młodzi współpracownicy Ania Milewska, Jakub Duszak i Grzegorz Pindelski.

Więcej…

 
Informacje o ŚDM - full

Zamierzasz zostać opiekunem grupy wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży do Madrytu? Przeczytaj wszystkie istotne informacje dla opiekunów zebrane raz jeszcze w jedną całość. Krok po kroku.

Więcej…

 
Kurs języka hiszpańskiego na Skype

Ze względu na duże zainteresowanie wolontariuszy nauką języka hiszpańskiego informujemy, iż dla osób nie mogących uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych organizowany jest kurs telekonferencyjny poprzez komunikator Skype.

Więcej…

 
Spotkanie z cyklu Formacja El Camino w Szczecinie

Zbliża się kolejny trzeci piątek miesiąca (18 luty). Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na spotkanie formacyjne przed ŚDM w Madrycie w najbliższy piatek na godzinę 19.30 (kościół pw. Świętego Antoniego z Padwy w Szczecinie, ul. Szczecińska).

Więcej…

 
Wolne miejsce na wyjazd do Madrytu

Ostatni dzwonek na wyjazd do Madrytu na Światowe Dni Młodzieży! Jedna z grup diecezji szczecińsko-kamieńskiej ma jeszcze wolne miejsca.

Więcej…

 
Milion uczestników Światowego Dnia Młodzieży?

Bp Josef Clemens, sekretarz Papieskiej Rady ds. Świeckich, szacuje, że na Światowe Dni Młodzieży przybędzie do Madrytu w dniach 16-21 sierpnia br. milion uczestników. Na rozpoczęciu tego wydarzenia spodziewanych jest 600 tysięcy osób, a w Mszy św., którą na zakończenie ŚDM odprawi papież Benedykt XVI, według dotychczasowych szacunków może być nawet milion.

Więcej…

 
Zaśpiewajmy

W przygotowania do XXVI Światowych Dni Młodzieży w Madrycie włączmy naukę hymnu ŚDM "Mocni w wierze" oraz pieśni polskich pielgrzymów "Zbudowani na Chrystusie".

Więcej…

 
Zapisało się już 290 tys. osób

Do wczoraj 290 tys. młodych zapisało się na Światowy Dzień Młodzieży w Madrycie, który odbędzie się w dniach 18-21 sierpnia b.r. Poinformowano dziś o tym podczas konferencji w Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej. Jak oczekują organizatorzy, w dniach pobytu Ojca Świętego można spodziewać się obecności w stolicy Hiszpanii 1,5 mln osób.

Więcej…

 
Audycja o ŚDM w Polskim Radiu Szczecin

Są jeszcze wolne miejsca na sierpniowy wyjazd na Światowy Dzień Młodzieży do Madrytu. Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej, w której członkowie wspólnoty Emmanuel opowiedzieli o przygotowaniach, a wolontariusze o swoich obowiązkach, które czekają na nich w Hiszpanii.

Więcej…

 
Spotkanie dla wolontariuszy

W najbliższy czwartek 7 kwietnia zapraszamy wolontariuszy archidiecezji szczecińsko- kamieńskiej wyruszających na Światowe Dni Młodzieży na spotkanie formacyjne, które odbędzie się w Duszpasterstwie Akademickim ODA (przy parafii NSPJ) w Szczecinie. Rozpoczynamy o godzinie 19:30. Więcej informacji udziela ks. Marcin Stefanik SChr (kom.: 507 480 645, marcin.stefanik@gmail.com).

 
OraProNobis.pl

W sieci wystartowała strona OraProNobis.pl oraz akcja pt. „Błogosławiony Janie Pawle II - Módl Się Za Nami!”, a wraz z nimi promocja Chust Papieskich.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 15  16  17  18  19  20   ostatnia >>


liczba odsłon: 58574 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 81 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

Procesja ze Świętymi ulicami Szczecina

W wigilię Wszystkich Świętych, 31 paźdz...

Nocne Czuwanie Młodych - 19.10.2018

19 października 2018 r. w Arcybiskupim W...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060