Dziś: sobota, 15 grudnia 2018
Imieniny: Nina, Celina, Walerian

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Panama 2019
Zdobądź dofinansowanie na wyjazd na ŚDM Kraków 2016!

Jeśli szukasz sposobu na obniżenie kosztów wyjazdu na ŚDM Kraków 2016, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej przygotował dla Was konkurs z nagrodami pieniężnymi!

Więcej…

 
Oficjalne rekolekcje ŚDM – 3

Już po raz 3. – odbędą się oficjalne rekolekcje ŚDM „Dla nas i całego świata” – modlitwa uwielbienia, słowo o Miłosiernym i posłanie nas do pełnienia dobrych uczynków! Czekamy na Ciebie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie!

Więcej…

 
Dla nas i całego świata - rekolekcje przed ŚDM

Już 12 grudnia (tj. sobota) rozpocznie się wielki projekt rekolekcji "Dla nas i całego świata". Z krakowskich Łagiewnik - Sankuarium Bożego Miłosierdzia - popłynie, dzięki transmisji internetowej, iskra, która pomoże młodym przygotować się na ŚDM Kraków 2016. Rekolekcje te są oficjalnym projektem Komitetu Organizacyjnego.

Więcej…

 
Ogólne zasady rejestracji

Rejestracja uczestników ŚDM Kraków 2016 odbywa się elektronicznie (on-line), poprzez wypełnienie specjalnego formularza rejestracyjnego. Rejestracja jest konieczna do właściwego planowania miejsc zakwaterowania, katechez i wyżywienia.

Więcej…

 
Pakiet pielgrzyma

Pielgrzymi i wolontariusze Światowych Dni Młodzieży będą uczestniczyć w kosztach organizacyjnych, wybierając odpowiedni dla siebie rodzaj pakietu pielgrzyma. W zależności od potrzeb, do wyboru będą trzy typy pakietów.

Więcej…

 
Wiadomości Światowych Dni Młodzieży

Od 30 stycznia wydawany jest radiowy serwis informacyjny poświęcony przygotowaniom do Światowego Dnia Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Autorem „Wiadomości Światowych Dni Młodzieży” jest zlokalizowane w Warszawie Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży.

Więcej…

 
Pokolenie Światowych Dni Młodzieży

Po dwudziestu pięciu latach Światowy Dzień Młodzieży wraca do Polski. Tyle ich mi­nęło od niezapomnianego spotkania ŚDM w Częstochowie (na Jasnej Górze) w 1991 roku, które – po upadku Muru Berlińskiego – zgro­madziło masowo młodych pochodzących z Eu­ropy Wschodniej, zwłaszcza z krajów byłego Związku Radzieckiego. Hymn tamtego Dnia – Abba, Ojcze – do dziś śpiewany jest przez mło­dych, nie tylko w Polsce.

Więcej…

 
Kard. Dziwisz o ŚDM: Jesteśmy otwarci i zapraszamy!

"Przebudzenie Kościoła w Polsce jest niezbędne, a ŚDM w Krakowie są wielką szansą" - mówi Katolickiej Agencji Informacyjnej kardynał Stanisław Dziwisz, gospodarz Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Więcej…

 
Projekt "Miłość i Odpowiedzialność"

Projekt #MiO, czyli Miłość i Odpowiedzialność, jest kontynuacją duchowych przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Podczas jego trwania wspólnie z różnymi świętymi archidiecezji krakowskiej młodzi ludzi co miesiąc będą rozważać słowa Chrystusa „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą”.

Więcej…

 
Nawet 2,5 mln młodzieży z 200 krajów na ŚDM 2016

W Ministerstwie Skarbu Państwa 3 września odbyło się kolejne spotkanie kościelno-rządowej grupy roboczej ds. obsługi medialnej, promocji oraz ułatwień wizowych wizyty Ojca Świętego w Polsce oraz Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, na którym omówiono stan prac przygotowawczych i plan działań na najbliższe miesiące.  

Więcej…

 
Campus Mundi - pierwsza gra o ŚDM

Campus Mundi, to nie tylko propozycja zabawy towarzyskiej, ale też przewodnik po idei, historii i najważniejszych elementach największego spotkania Kościoła Powszechnego, jakim są Światowe Dni Młodzieży. Pierwsza w historii gra karciana poświęcona tematyce ŚDM jest też niepowtarzalnym pomysłem na prezent dla rodziny, wspólnoty lub przyjaciół.

Więcej…

 
Diecezje wzięły się w garść

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie rozpoczęła już każda diecezja. Choć nie we wszystkich są równe zasoby ludzkie, to wszędzie wzięto się mocno w garść, a młodzież i duszpasterze są pełni zapału i pomysłów - mówi w rozmowie z KAI Diana Golec z Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM w Warszawie działającego przy sekretariacie Episkopatu Polski.

Więcej…

 
Premiera Pieśni Pielgrzyma od Lednicy dla ŚDM

Premiera Pieśni Pielgrzyma "Jezu Ufam Tobie", przygotowanej na przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży w Krakowie przez animatorów spotkań na Lednicy, odbyła się dziś w TVP i Polskim Radiu.

Więcej…

 
Spotkanie diecezjalnych koordynatorów ŚDM

W Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie obradowali dziś diecezjalni duszpasterze młodzieży oraz diecezjalni koordynatorzy Światowych Dni Młodzieży. To ostatnie spotkanie przed wakacjami i przed rozpoczęciem rejestracji uczestników przyszłorocznego wydarzenia w Krakowie.

Więcej…

 
"Młodzi Misjonarze Miłosierdzia" – program na ŚDM

"Zależy nam na tym, żeby pokazać, jak wiele dobra dzieje się wokół nas" – mówił dziś w Krakowie bp Damian Muskus OFM ogłaszając nowy program duszpasterski w ramach przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży – „Młodzi Misjonarze Miłosierdzia”.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 59132 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 57 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

Procesja ze Świętymi ulicami Szczecina

W wigilię Wszystkich Świętych, 31 paźdz...

Nocne Czuwanie Młodych - 19.10.2018

19 października 2018 r. w Arcybiskupim W...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060