Dziś: niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Lizbona 2023
Kard. Dziwisz o ŚDM: Jesteśmy otwarci i zapraszamy!

"Przebudzenie Kościoła w Polsce jest niezbędne, a ŚDM w Krakowie są wielką szansą" - mówi Katolickiej Agencji Informacyjnej kardynał Stanisław Dziwisz, gospodarz Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Więcej…

 
Projekt "Miłość i Odpowiedzialność"

Projekt #MiO, czyli Miłość i Odpowiedzialność, jest kontynuacją duchowych przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Podczas jego trwania wspólnie z różnymi świętymi archidiecezji krakowskiej młodzi ludzi co miesiąc będą rozważać słowa Chrystusa „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą”.

Więcej…

 
Nawet 2,5 mln młodzieży z 200 krajów na ŚDM 2016

W Ministerstwie Skarbu Państwa 3 września odbyło się kolejne spotkanie kościelno-rządowej grupy roboczej ds. obsługi medialnej, promocji oraz ułatwień wizowych wizyty Ojca Świętego w Polsce oraz Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, na którym omówiono stan prac przygotowawczych i plan działań na najbliższe miesiące.  

Więcej…

 
Campus Mundi - pierwsza gra o ŚDM

Campus Mundi, to nie tylko propozycja zabawy towarzyskiej, ale też przewodnik po idei, historii i najważniejszych elementach największego spotkania Kościoła Powszechnego, jakim są Światowe Dni Młodzieży. Pierwsza w historii gra karciana poświęcona tematyce ŚDM jest też niepowtarzalnym pomysłem na prezent dla rodziny, wspólnoty lub przyjaciół.

Więcej…

 
Diecezje wzięły się w garść

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie rozpoczęła już każda diecezja. Choć nie we wszystkich są równe zasoby ludzkie, to wszędzie wzięto się mocno w garść, a młodzież i duszpasterze są pełni zapału i pomysłów - mówi w rozmowie z KAI Diana Golec z Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM w Warszawie działającego przy sekretariacie Episkopatu Polski.

Więcej…

 
Premiera Pieśni Pielgrzyma od Lednicy dla ŚDM

Premiera Pieśni Pielgrzyma "Jezu Ufam Tobie", przygotowanej na przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży w Krakowie przez animatorów spotkań na Lednicy, odbyła się dziś w TVP i Polskim Radiu.

Więcej…

 
Spotkanie diecezjalnych koordynatorów ŚDM

W Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie obradowali dziś diecezjalni duszpasterze młodzieży oraz diecezjalni koordynatorzy Światowych Dni Młodzieży. To ostatnie spotkanie przed wakacjami i przed rozpoczęciem rejestracji uczestników przyszłorocznego wydarzenia w Krakowie.

Więcej…

 
"Młodzi Misjonarze Miłosierdzia" – program na ŚDM

"Zależy nam na tym, żeby pokazać, jak wiele dobra dzieje się wokół nas" – mówił dziś w Krakowie bp Damian Muskus OFM ogłaszając nowy program duszpasterski w ramach przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży – „Młodzi Misjonarze Miłosierdzia”.

Więcej…

 
Mamy oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016!

Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży wraz z Papieską Radą ds. Świeckich zatwierdzili pieśń "Błogosławieni miłosierni" autorstwa Jakuba Blycharza jako oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016. Zwycięzcy gratulujemy!

Więcej…

 
Premiera hymnu XXXI ŚDM Kraków 2016

6 stycznia o godzinie 12.00 w Krakowie - w święto Objawienia Pańskiego - na zakończenie pochodu orszaku Trzech Króli, wysłuchaliśmy prawykonania oficjalnego hymnu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Więcej…

 
ŚDM 2016: papież na krakowskich Błoniach i pod Wieliczką

Msza Otwarcia, powitanie papieża i Droga Krzyżowa w czasie Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 odbędą się na Błoniach a sobotnie czuwanie z ojcem świętym i niedzielna Msza Posłania - w Brzegach na granicy Krakowa i Wieliczki – ogłosił oficjalnie kard. Stanisław Dziwisz. Brzegi określone zostały jako "Campus Misericordiae" - Pole Miłosierdzia.

Więcej…

 
Rok Miłosierdzia to dar dla młodych przed ŚDM

Ogłoszenie Roku Miłosierdzia to wielki dar dla młodych, którzy przygotowują się do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie – powiedział KAI bp Damian Muskus, koordynator generalny Komitetu Organizacyjnego ŚDM 2016.

Więcej…

 
#prayforWYD – wirtualny maraton modlitwy za ŚDM

Wirtualny maraton modlitwy za ŚDM pod nazwą #prayforWYD uruchomił w piątek 13 marca, na pięćset dni przed rozpoczęciem spotkania młodych w Krakowie, Komitet Organizacyjny ŚDM 2016. Serwis został przygotowany we współpracy z hiszpańskim portalem internetowym May Feelings.

Więcej…

 
Papież Franciszek czeka na ŚDM

Ekipa „Busa do marzeń” - projektu promującego ŚDM Kraków 2016 – spotkała się w środę na Placu św. Piotra w Watykanie z papieżem Franciszkiem, by prosić Ojca Świętego o błogosławieństwo dla inicjatyw podejmowanych przez młodych ludzi, którzy angażują się w przygotowania do Dni. „Przekazaliśmy papieżowi Franciszkowi dobrą nowinę o tym, że cała Polska czeka na niego i młodych ludzi z całego świata” – powiedział Dawid Buła, członek busowej ekipy.

Więcej…

 
Fala Miłosierdzia - utwór promujący "Bilet dla Brata"

„Fala Miłosierdzia” to utwór promujący akcję "Bilet dla Brata". Piosenka, która miała swoją premierę 1 lutego, to dzieło formacji UNDER 30 - zespołu młodych muzyków skupionych wokół ŚDM 2016.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 74986 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook