Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM – Lizbona 2023
Polacy zapłacą mniej za udział w ŚDM

Komitet Hiszpański XXVI Światowych Dni Młodzieży podjął decyzję o obniżeniu dla Polaków ceny za pakiety uczestnictwa w tym wydarzeniu. Decyzja ta jest odpowiedzią na pismo, które w tej sprawie wystosował do Madrytu bp Henryk Tomasik, przewodniczący Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Młodzieży. Spotkanie młodych katolików z Benedyktem XVI odbędzie się w dniach 16-21 sierpnia 2011 r. w Madrycie.

Więcej…

 
Strefa modlitwy i Adwent z Orędziem

Wraz z początkiem adwentu Krajowe Biuro Światowych Dni Młodzieży wystartowało z dwiema inicjatywami: Strefa Modlitwy oraz Adwent z Orędziem Benedykta XVI na XXVI ŚDM Madryt 2011.

Więcej…

 
Bank wolnych miejsc

Na stronie internetowej Krajowego Biura ŚDM w zakładce "Organizacja grup" dodano pod linkiem http://madryt2011.pl/grupy.php?i=3&j=307 baner "Bank wolnych miejsc".

Więcej…

 
Kończą się kwalifikacje wolontariuszy na ŚDM w Madrycie

Dobiegają końca kwalifikacje polskich wolontariuszy na XXVI Światowe Dni Młodzieży. Odbędą się one w Madrycie w Hiszpanii w dniach 16-21 sierpnia 2011 r. Grupa polskich wolontariuszy będzie jedną z najliczniejszych, poza młodzieżą hiszpańską, która posługiwać będzie swoim rówieśnikom z całego świata. Ostatnia szansa, by zostać wolontariuszem - 18 grudnia w Poznaniu.

Więcej…

 
Znają języki, udzielają się w parafiach – wolontariusze na ŚDM

Zakończyły się kwalifikacje polskich wolontariuszy, którzy będą posługiwać podczas tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Madrycie. Z naszego kraju wyjedzie 1,2 tys. osób. Wśród ok. 20 tys. wolontariuszy, którzy będą pomagać swoim rówieśnikom w czasie sierpniowego spotkania młodzieży z Benedyktem XVI, Polacy będą najliczniejszą grupą po Hiszpanach.

Więcej…

 
Jan Paweł II wśród patronów ŚDM

Jan Paweł II został włączony do grona patronów Światowych Dni Młodzieży w Madrycie - poinformował KAI ks. Grzegorz Suchodolski, dyrektor Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży. Przebywa on obecnie w hiszpańskiej miejscowości San Lorenzo de El Escorial, gdzie trwa roboczy zjazd przygotowujący do spotkania młodzieży świata z Benedyktem XVI w Madrycie w sierpniu br.

Więcej…

 
Kurs języka hiszpańskiego

Dzięki uprzejmości naszego profesora j. hiszpańskiego rusza specjalna grupa nauki tego języka dla wolontariuszy udających się na Światowe Dni Młodzieży w Madrycie.

Więcej…

 
Fundusz Solidarnościowy - ważne informacje

Drodzy Koordynatorzy i Opiekunowie, w dniu wczorajszym otrzymaliśmy bardzo ważną wiadomość z departamentu finansowego Komitetu Hiszpańskiego w Madrycie, że wpłat na Fundusz Solidarnościowy (10 euro od osoby) będziemy dokonywali tak jak to było w poprzednuich latach za pośrednictwem Krajowego Biura ŚDM w Polsce, a nie bezpośrednio do Madrytu.

Więcej…

 
200 dni do otwarcia ŚDM w Madrycie

Od dnia 16 stycznia pozostało dokładnie 200 dni do otwarcia XXVI ŚDM w Madrycie! Dołączcie w tym dniu do Strefy Modlitwy, zaznaczając to już dziś na specjalnym kalendarzu, który znajdziecie TUTAJ. Poproście też o to swoją rodzinę i znajomych!

 
Czas Wzrastania o ŚDM Madryt 2011

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji "Czas Wzrastania", w której poruszono temat nadchodzących Światowych Dni Młodzieży w Madrycie. W programie uczestniczyli Ks. Grzegorz Suchodolski Dyrektor Krajowego Biura ŚDM oraz jego młodzi współpracownicy Ania Milewska, Jakub Duszak i Grzegorz Pindelski.

Więcej…

 
Informacje o ŚDM - full

Zamierzasz zostać opiekunem grupy wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży do Madrytu? Przeczytaj wszystkie istotne informacje dla opiekunów zebrane raz jeszcze w jedną całość. Krok po kroku.

Więcej…

 
Kurs języka hiszpańskiego na Skype

Ze względu na duże zainteresowanie wolontariuszy nauką języka hiszpańskiego informujemy, iż dla osób nie mogących uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych organizowany jest kurs telekonferencyjny poprzez komunikator Skype.

Więcej…

 
Spotkanie z cyklu Formacja El Camino w Szczecinie

Zbliża się kolejny trzeci piątek miesiąca (18 luty). Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na spotkanie formacyjne przed ŚDM w Madrycie w najbliższy piatek na godzinę 19.30 (kościół pw. Świętego Antoniego z Padwy w Szczecinie, ul. Szczecińska).

Więcej…

 
Wolne miejsce na wyjazd do Madrytu

Ostatni dzwonek na wyjazd do Madrytu na Światowe Dni Młodzieży! Jedna z grup diecezji szczecińsko-kamieńskiej ma jeszcze wolne miejsca.

Więcej…

 
Milion uczestników Światowego Dnia Młodzieży?

Bp Josef Clemens, sekretarz Papieskiej Rady ds. Świeckich, szacuje, że na Światowe Dni Młodzieży przybędzie do Madrytu w dniach 16-21 sierpnia br. milion uczestników. Na rozpoczęciu tego wydarzenia spodziewanych jest 600 tysięcy osób, a w Mszy św., którą na zakończenie ŚDM odprawi papież Benedykt XVI, według dotychczasowych szacunków może być nawet milion.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 15  16  17  18  19  20  21   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 76457 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook