Dziś: środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ŚDM Kraków 2016 z PKP Intercity
Nie mogę wyświetlić obrazka

Wybierasz się na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa? Już od 10 czerwca dostępna jest w sprzedaży specjalna oferta PKP Intercity dla wszystkich zarejestrowanych pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży. Zapoznaj się z propozycją PKP Intercity i ruszaj w drogę na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem.

Czym jest oferta specjalna?
PKP Intercity dla zarejestrowanych pielgrzymów przygotowało ofertę specjalną Bilet ŚDM Kraków 2016, dzięki której można zakupić bilet na 3 jednorazowe przejazdy bezpośrednimi pociągami TLK lub IC w klasie 2 w wagonach z miejscami do siedzenia w dowolnej relacji za jedyne 149 zł. Z oferty można skorzystać przy przejazdach między 16 lipca a 15 sierpnia 2016 r.

Kto może skorzystać z naszej oferty?
Bilet ŚDM Kraków 2016 przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych Pielgrzymów, posiadających numer Pielgrzyma Światowych Dni Młodzieży. Numer ten, każdy Pielgrzym otrzymuje po zarejestrowaniu go na stronach ŚDM. Rejestracja uczestników Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 odbywa się elektronicznie (on-line), poprzez wypełnienie specjalnego formularza rejestracyjnego na stronie organizatora wydarzeń (www.krakow2016.com). Niemożliwy jest zakup Biletu ŚDM Kraków 2016 przez osoby nieposiadające numeru pielgrzyma.

Gdzie można kupić bilet PKP na Światowe Dni Młodzieży?
Bilet ŚDM Kraków 2016 można kupić wyłącznie poprzez internetowy system sprzedaży e-IC. Należy założyć konto w internetowym systemie sprzedaży e-IC. Po zalogowaniu się na indywidualne konto użytkownika, należy wybrać ofertę specjalną Bilet ŚDM Kraków 2016 podając w trakcie zakupu imię i nazwisko pielgrzyma, numer pielgrzyma oraz numer dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym tożsamość właściciela. Dokument ten będzie trzeba każdorazowo okazać przy sprawdzaniu biletów. Uwaga! Zakupiony bilet nie będzie jeszcze zawierał rezerwacji miejsca do siedzenia.

Jak skorzystać z Biletu?
Bilet ŚDM Kraków 2016 uprawnia do trzech jednorazowych przejazdów. Przed każdym przejazdem Pielgrzym musi zalegalizować bilet poprzez pobranie do niego miejscówki w internetowym systemie sprzedaży e-IC. Na miejscówce jest wskazana m.in. data i relacja przejazdu oraz numer pociągu, wagonu i miejsca. Bilet ŚDM Kraków 2016 i wydana do niego miejscówka stanowią komplet, bilet bez miejscówki jest nieważny.

Żeby skorzystać z przejazdu, najpóźniej na 15 minut przed odjazdem wybranego pociągu, Pielgrzym musi pobrać w internetowym systemie sprzedaży e-IC miejscówkę. Wydrukować bilet oraz pobrane do niego miejscówki na białej kartce papieru w formacie A4 albo zapisać te dokumenty na urządzeniu przenośnym w formacie PDF.

Zobacz więcej na: www.intercity.pl/pl/sdm/oferta.html.


liczba odsłon: 1346 | dodano: 2016-06-13 11:14:20

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook