Dziś: czwartek, 18 stycznia 2018
Imieniny: Piotr, Małgorzata

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rymcerze i amerykański zespół P.O.D. w klipie "Więcej Miłości"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Efekt współpracy polskich raperów i legendy gatunku nu metal jest już w sieci. Autorzy hitów "Alive" i "Youth of the nation" pojawili się gościnnie w utworze "Więcej miłości". Piosenka z udziałem P.O.D. promuje nadchodzący album Rymcerzy pt. "Nie zmarnuj swojego życia", który ukaże się 17 listopada. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Nowym Jorku i w Warszawie.

Utwór opowiada dwie historie, które wstrząsnęły życiem raperów.  Pewnego dnia obudziła mnie wiadomość, że mój kumpel popełnił samobójstwo. Może dziś byłby z nami, gdybym okazał mu więcej zrozumienia – zastanawia się raper Bęsiu. Tekst refrenu śpiewanego przez Sonnego Sandovala z P.O.D. nawiązuje do opisanych przez rapera wydarzeń. – Kiedy tylko otrzymałem zwrotki przetłumaczone na język angielski, już wiedziałem, że refren musi mieć mocne przesłanie – wspomina Sonny.

W niesamowity sposób okazało się, że przygotowany przez wytwórnię Antidotum Records scenariusz także odzwierciedla prawdziwą historię. Gdy producenci teledysku rozpoczęli poszukiwania odtwórcy głownej roli, zgłosił się do nich m.in. Mike Jaworski. Wtedy Jawor nie znał jeszcze scenariusza. Gdy opowiedziałem mu pomysł na teledysk zaniemówił. Okazało się, że przeżył dokładnie to co nasz wymyślony bohater – dodaje DjYonas. Odtwórca głównej roli jest byłym satanistą i byłym wokalistą metalowej kapeli, który niedawno nawrócił się pod wpływem muzyki zespołu "2tm2,3". Po zmianie życia, napisał list do Darka Malejonka z podziękowaniem za pomoc w odkryciu sensu życia i Boga.

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie „Nie zmarnuj swojego życia” pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista „The Voice of Poland” Mateusz Krautwurst oraz TaLLib. Album jest dostępny w przedsprzedaży na stronie wytwórni: www.sklep.antidotumrecords.pl.

  


liczba odsłon: 54 | dodano: 2017-11-14 11:56:08

Komentarze

Dodaj swój komentarzDobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2018

Fotorelacja z charytatywnego koncertu ko...

Koncert 2TM2,3 i Maleo Reggae Rockers

18 listopada br. o godz. 18.00 w Klubie...

Nocne czuwanie młodych w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie

20 października 2017 r. w Bazylice Archi...

blog ichtis

Facebook