Dziś: wtorek, 23 kwietnia 2019
Imieniny: Jerzy, Wojciech

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Ruszył Konkurs Pro-Life!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Rozpoczął się konkurs „Dokończ hasło Marszu dla Życia 2019”. Inicjatywa organizowana przez Fundację Małych Stópek jest skierowana do młodych z województwa Zachodniopomorskiego. Konkurs potrwa do 31 października. 

Hasłem Marszu dla Życia 2019 będą słowa: „Miłość większa niż…”, a zadaniem uczestników jest zaproponowanie słów, będących dokończeniem zdania oraz konstruktywne wyjaśnienie własnego przekazu. Jak twierdzi Anna Pleskot, celem udziału w wydarzeniu jest wzbudzenie głębszych refleksji dot. inicjatyw pro-life. – Decydując się na dokończenie zdania, pragniemy zainspirować młodych ludzi do odważnego zestawienia hasła z rzeczami, przyczynami bądź też trudnymi sytuacjami życiowymi, które nierzadko mają ogromny wpływ na ludzkie życie – wyjaśnia koordynator konkursu.

Prezes Fundacji Małych Stópek, ks. Tomasz Kancelarczyk dodaje, że poprzez konkurs uwidacznia się postawa miłości. – Podkreślając taką postawę, a więc przede wszystkim trud, poświęcenie i troskę mamy nadzieję, że pozwoli to zrozumieć istotę wartości najwyższej (miłość), która zdolna jest przezwyciężyć wszelkie niedogodności i życiowe problemy – mówi ks. Kancelarczyk.

Każdy uczestnik konkursu zostanie nagrodzony, natomiast na 3 najlepsze prace czekają vouchery do sklepu z RTV i AGD. Karty zgłoszeniowe dostępne są u katechetów. W innym przypadku prosimy o bezpośredni kontakt z koordynatorem konkursu pod nr tel. 667 249 282 lub na adres mailowy: edukacja@fundacjamalychstopek.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23 listopada na stronie www.dlazycia.info/konkurs.

Regulamin konkursu "Miłość większa niż..." oraz załączniki do regulaminu.


liczba odsłon: 289 | dodano: 2018-09-11 11:26:43

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060