Dziś: sobota, 2 marca 2024
Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rób, to co kochasz. Jak wejść na drogę życia pasją
Nie mogę wyświetlić obrazka

Książka „Rób, to co kochasz. Jak wejść na drogę życia pasją” to niezwykle szczery zapis etapów zmiany w życiu młodego rapera Arkadio, który po radykalnej przemianie w wieku lat 17 wszedł na drogę życia pasją i talentami. Książka opisuje decyzje, które musiały zapaść, aby wyrwać się z nałogów oraz trudności, z którymi styka się każdy, kto zdecyduje się na dobre zmiany w życiu.

Jest to także garść praktycznych porad i pomysłów, jak radzić sobie z najtrudniejszymi etapami tej drogi, a także niezwykle pozytywne przesłanie człowieka, który jest szczęśliwy i chce swoim szczęściem dzielić się z innymi. Książka pomaga znaleźć odpowiedzi m.in. na pytania tj.: Jakie są moje marzenia? W czym jestem dobry i jak to prosto określić? Czym chcę się w życiu zająć, czy tym, co naprawdę kocham, czy może tym, czego oczekują ode mnie inni? Jak zrobić pierwszy krok, aby zacząć żyć swoimi pasjami i talentami?

– Pomimo słabego życiowego startu, w który wkradł się alkohol, narkotyki i problemy z nauką, udaje mi się spełniać marzenia. Dzisiaj jestem szczęśliwym człowiekiem. Studiuję, pracuję, gram koncerty. Prowadzę warsztaty, przemawiam publicznie i realizuję się na wielu płaszczyznach. Jestem przekonany, że „Rób to, co kochasz” to maksyma, która porządkuje całe moje życie. Jak mi się to udało? O tym chciałbym Ci opowiedzieć w tej książce – pisze autor w swojej książce.

Część dochodu ze sprzedaży książki przekazywana jest na dzieci z Akademii Przyszłości – programu Stowarzyszenia Wiosna.

 

 


***

Recenzje książki:

To świetna książka dla młodych ludzi, którzy zadają sobie pytania: kim jestem, kim będę, w czym jestem dobry, czy mam jakiś talent, jak nie być przeciętnym? Szukanie własnej ścieżki nie jest łatwe, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Arkadio nie miał ławo w życiu, ale jest żywym przykładem, że warto robić wszystko, żeby robić to, co się kocha! A więc alleluja i do przodu!
Dorota Wellman, dziennikarka TVN

Jeżeli jesteś gotowy na to, żeby przeżywać swoje życie świadomie i nie boisz się stawiać przed sobą kolejnych wymagań, to ta książka jest właśnie dla ciebie. Polecam!
Anna Wilczyńska, Dyrektor Akademii Przyszłości

Książka do nabycia na www.wiecejinspiracji.pl/28-ksiazki.


liczba odsłon: 1609 | dodano: 2013-11-22 11:40:17

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook