Dziś: niedziela, 3 grudnia 2023
Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Ro(c)k Caritas
Nie mogę wyświetlić obrazka

Na wsparcie programu pomocy dzieciom „Skrzydła” zostaną przekazane wpływy z koncertu „Ro(c)k Caritas”. W stołecznym klubie Palladium dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej zagrają pionierzy chrześcijańskiej sceny rockowej w Polsce, legendarne już zespoły: Armia i 2Tm2,3. Dziś rusza sprzedaż biletów na ten koncert.

- Koncert „Ro(c)k Caritas” będzie z pewnością dla wielu miłośników mocnego, chrześcijańskiego brzmienia sentymentalną podróżą w czasie, zwłaszcza dla tych, którzy pamiętają słynne występy obu kapel na festiwalu „Song of Songs” w Toruniu – uważa Bartek Pulcyn z Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Zarazem przypomina, że artyści nie przestają być aktywni na rynku muzycznym angażując się w kolejne przedsięwzięcia, takie jak Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers, Morowe panny, Panny wyklęte czy Arka Noego.

Koncert odbędzie się 3 lutego o godz. 19 w stołecznym klubie Palladium, przy ul. Złotej 9. Bilety można nabyć w biurze Caritas Archidiecezji Warszawskiej lub poprzez internet. Zamówienia można składać na e-mail: rock@caritas.pl Cena jednego biletu to 20 zł. Wpływy z koncertu zasilą długoterminowy program pomocy dzieciom „Skrzydła”. Dzięki niemu wsparcie otrzymują uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Darczyńcy, którymi są zarówno osoby prywatne jak i firmy, zobowiązują się do udzielenia wsparcia finansowego dziecku przez okres przynajmniej jednego semestru szkolnego. Wsparcie akcji możliwe jest również poprzez jednorazowe wpłaty do tzw. „Skarbonki Skrzydeł” dokonując przelewu na konto Caritas lub wysyłając charytatywnego SMS-a.

awo / Warszawa


liczba odsłon: 808 | dodano: 2015-01-12 12:56:25

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook