Dziś: środa, 22 marca 2023
Imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rio in Częstochowa!
Nie mogę wyświetlić obrazka

„Idźcie i nauczajcie wszystkie narody” - tak brzmi hasło tegorocznych Światowych Dni Młodzieży, które będzie też mottem Europejskiego Forum Młodych - Rio in Częstochowa!

W dniach 23-28 lipca br. katolicka Wspólnota Emmanuel we współpracy z Archidiecezją Częstochowską organizuje Europejskie Forum Młodych 2013 - Rio in Częstochowa! – To będzie 5 kapitalnych dni z młodymi z całej Europy w duchowym sercu Polski! Spotkanie odbędzie się w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży w Rio de Janeiro w Brazylii! Jest przeznaczone dla młodych ludzi w wieku 16-30 lat – mówią organizatorzy spotkania.

W programie Rio in Częstochowa znajdą się m.in. wspólna modlitwa, spotkania z ciekawymi gośćmi (m.in. Msgr. Robert Sarno, ks. Piotr Mazurkiewicz) , koncerty (m.in. rapera Bęsia i zespołu stronaB), dużo kapitalnej zabawy, warsztaty, konferencje oraz możliwość poznania młodych ludzi z wielu europejskich krajów.

– Pragniemy serdecznie zaprosić Was wszystkich do udziału w Rio in Częstochowa! Szukamy także wolontariuszy do pomocy w organizacji całego wydarzenia – zachęcają.

Patronat nad spotkaniem objęli: Metropolita Częstochowski Ksiądz dr Wacław Depo oraz Ksiądz Biskup Radomski Henryk Tomasik.

Więcej informacji o spotkaniu znajdziecie w załącznikach poniżej oraz na stronie www.rioinczestochowa.pl i na Facebook`u: www.facebook.com/RioInCzestochowa.

Czekamy na Was w Częstochowie!

Załączniki


liczba odsłon: 2491 | dodano: 2013-06-10 09:46:44

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook