Dziś: piątek, 31 maja 2024
Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Rekolekcje i konferencje mp3
Ks. Piotr Pawlukiewicz - Stawać się sobą

Więcej…

 
Ks. Piotr Skiba - Zdaj się na Jezusa, chociaż wiatr przeciwny - 10.08.2008

Uczniowie Jezusa płynęli z wysiłkiem, a wiatr był przeciwny. Ten przeciwny wiatr przypomina to co nas przerasta, czego się boimy, w co wątpimy, nasze cierpienia, przeciwności, prześladowania, trudności. Jak pokonać ten wiatr? Jak go zwyciężyć?

Więcej…

 
Ks. Piotr Pawlukiewicz - Niedzielne pielgrzymowanie

Więcej…

 
Akademickie Rekolekcje Adwentowe 2008 r.

Tegoroczne Akademickie Rekolekcje Adwentowe w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w dniach 7-10 grudnia poprowadził o. Leon Knabit. Tematem rekolekcji były słowa: Prawda was wyzwoli. Prezentujemy wszystkie nagrania z rekolekcji!

Więcej…

 
Seks i magia

"Seks i magia" to tytuł rekolekcji dla studentów przeprowadzonych przez o. Jakuba Waszkowiaka, franciszkanina (ex-metal lat 80/90-tych, biblista, absolwent Uniwersytetu w Jerozolimie, obecnie doktorant UAM w Poznaniu).  Temat bardzo na topie - polecamy posłuchać.

Więcej…

 
Posłuchaj rekolekcji

Dla tych, którzy nie mogli być, albo dla tych, którzy chcą posłuchać jeszcze raz rekolekcjonisty - księdza dr Piotra Gałasa. Przedstawiamy nagrania nauk rekolekcyjnych z rekolekcji akademickich pt. "Na dobry początek", które odbywają się "w Sercu". Dodane: niedziela i poniedziałek oraz kilka fotografii.

Więcej…

 
O. Ksawery Knotz. Nagrania z konferencji

Zamieszczamy nagranie z drugiego dnia konferencji o. Ksawerego Ktotza "Seks i Sakrament" wygłoszonej w kościele Św. Andrzeja Boboli w Szczecinie. Spotkanie zostało zorganizowane przez Duszpasterstwo Akademickie Jezuitów.

Więcej…

 
Dr Wanda Półtawska w Szczecinie

Zamieszczamy nagranie konferencji wygłoszonej 23 października przez dr Wandę Półtawską, wieloletnią przyjaciółkę Ks. Karola Wojtyły, od czasów gdy był duszpasterzem akademickim, aż do śmierci jako Papież Jan Paweł II. Dr Wanda Półtawska jest lekarzem psychiatrą - specjalistą ds. młodzieży, autorką wielu książek, m.in. "Beskidzkie rekolekcje" Zapraszamy do wysłuchania konferencji i obejrzenia fotorelacji z tego spotkania.

Więcej…

 
o. Wojciech Ziółek SJ - Idź swoją drogą. Atlas dróg życiowych

Każdy żyje inaczej! Każdy ma inną życiową drogę, bo każdy z nas to inny świat, inny atlas snów i marzeń... każdy z nas to inny świat, inny atlas snów i marzeń... Nawet do Pana Boga - choć te same przykazania i ta sama Ewangelia - dążymy każdy swoją drogą.

Więcej…

 
Praca Zbiorowa - Młot i kowadło. Rekolekcje w duchu ks. Bosko

Młot i kowadło to rekolekcje wygłoszone dla gimnazjalistów - doskonała pomoc katechetyczna dla osób przygotowujących młodzież do sakramentu bierzmowania. Ksiądz Przemek Kawecki prostym i sugestywnym językiem odpowiada na trudne pytania młodzieży wchodzącej w okres dojrzewania. Materiał filmowy został wzbogacony o animacje i elementy graficzne wzmacniające przekazywaną treść rekolekcji.

Więcej…

 
Rekolekcje ze św. Pawłem

Rekolekcje ze św. Pawłem są rzeczowym wejściem w głębie ducha i myśli wielkiego Apostoła Narodów. Ks. Mariusz Susek, który prowadzi ścieżkami wiary czyni to w sposób obrazowy, osadzając słuchacza w historii i geografii właściwym działalności uczonego Pawła.

Więcej…

 
Przystań Jezus

Każdego roku w Kostrzynie nad Odrą Wspólnota św. Tymoteusza, organizuje akcję ewangelizacyjną pod nawą „Przystanek Jezus”, która ma miejsce obok polskiego „Woodstok”. Zobacz zwiastun filmu.

Więcej…

 
Rafał Szymkowiak OFM - Przepchnąć słonia

Audiobook na podstawie książki Rafała Szymkowiaka "Przepchnąć słonia"' WAM 2007. Przepchnąć słonia to znaczy "przepchnąć" fałszywe obrazy szczęścia i... zobaczyć prawdę o nas samych.

Więcej…

 
o. Józef Augustyn SJ, o. Andrzej Sarnacki SJ - Pokusa ateizmu

Sesja podejmuje temat nowego ateizmu, który posługuje się nośnymi teoriami naukowymi i promuje program "kultury bez przesądów". Sesja nagrana na żywo w Centrum Duchowości w Częstochowie.

Więcej…

 
ks. Pawlukiewicz - Żyć Mocniej

Konferencja "Żyć mocniej" wygłoszona przez księdza Piotra Pawlukiewicza 22 kwietnia 2009 r. na Uniwersytecie Warszawskim w ramach projektu "Poruszyć Niebo i Ziemię" organizowanego przez ASK Soli Deo. Informacje o projekcie i stowarzyszeniu: www.solideo.pl

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 1  2  3  4   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 47773 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook