Dziś: środa, 26 stycznia 2022
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

RadioWęzeł Forum, czyli nasz głos w sprawie...
W dniu 14 października br. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z prezentacją odnowionego szkolnego forum, a także utworzonego szkolnego RadioWęzła „FORUM”, który jest pierwszym takim projektem, który dzięki programowi „Młodzież w działaniu”, gminie Nowogard, wspólnej pracy uczniów, nauczycieli, sponsorów rozpoczął swoją działalność radiowo-dziennikarską.
Wśród wielu gości przybyłych na uroczystość zaszczycił nas także prezes Radia Plus w Gryficach – ks. Sylwester Marcula, który skierował do nas okolicznościowe słowo, zachęcając do współpracy z Radiem „Plus”. To wielki sukces, który dla szkoły i uczniów otwiera nowe horyzonty w kształceniu i rozwijaniu pasji i talentów. To dzięki unijnym środkom (programowi „Młodzież w działaniu”) i wsparciu gminy Nowogard oraz wielu osób mogło powstać miejsce na realizację działań radiowo-dziennikarskich i bardzo nowoczesny radiowęzeł wraz z studiem nagrań.

Młodzież w ciągu roku przejdzie też specjalne warsztaty, dające im pewne narzędzia do pracy radiowo-dziennikarskiej. Wkrótce będą nadawane z niego audycje będą na pewno na wysokim poziomie. Propozycje programowe są bardzo urozmaicone. Nadawane będą nie tylko same utwory muzyczne, ale również własne autorskie programy jak: wywiady, felietony, sondy szkolne, informacje o świętach i uroczystościach jako wprowadzenie do dnia. W całości muzyki będzie promowana także muzyka chrześcijańska, ciekawe zespoły, które na co dzień nie są znane młodzieży. Przy tej okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym wszystkim darczyńcom, sponsorom, ludziom dobrej woli.

T.T.


liczba odsłon: 1374 | dodano: 2010-11-04 16:57:55

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook