Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Radio Watykańskie: nowa, multimedialna oferta
W Internecie na stronach Radia Watykańskiego można nie tylko słuchać wypowiedzi Ojca Świętego, znaleźć ważne dokumenty i informacje ale także oglądać bezpośrednie transmisje ze Stolicy Apostolskiej. Jest to nowa oferta dla dziennikarzy z całego świata.
Po wejściu na stronę www.radiovaticana.org, należy otworzyć specjalny „Audio Video Player”, gdzie można znaleźć teksty w wielu językach, dźwięki oraz bezpośrednie transmisje z uroczystości dziejących się aktualnie z udziałem Papieża.

Ks. Andrzej Koprowski SJ, dyrektor programowy papieskiej rozgłośni wyjaśnia, że „Audio Video Player” został otwarty z okazji niedawnej rocznicy 80-lecia Radia. Agendę publicznych wystąpień papieża, która jest do natychmiastowego odbioru po angielsku, włosku, hiszpańsku, francusku i nawet po chińsku. Są też – odnoszące się do wydarzeń papieskich - ważniejsze teksty przygotowane przez Radio Watykańskie w 39 językach (a to oznacza – przy wykorzystaniu 16 alfabetów). Dostępne jest też bogactwo interpretacji związane z widzeniem tych spraw z punktu widzenia różnych kontynentów.liczba odsłon: 2457 | dodano: 2011-03-11 18:37:42

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook