Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Posłuchaj swoich idoli z efektem WOW!
Nie mogę wyświetlić obrazka

Najlepsza sala koncertowa on-line na świecie wita młodych artystów! W ramach nowego projektu KM Events Stage Online i Fabryki Koncertów zapraszamy do obejrzenia koncertów prosto z profesjonalnego studia telewizyjnego w najlepszej jakości dźwięku i obrazu. Platforma z koncertami jak w realu - www.fabrykakoncertow.com.pl.

 

Specjalnie dla Was wystąpią: Viki Gabor, 4Dreamers, AniKa Dąbrowska, Agnieszka Adamczewska, a także Mateusz Golicki, Adam Kubera, Carla Fernandes, Marcelina Szlachcic i Amelia Andryszczyk. Szykujcie się na pięć niezapomnianych wieczorów! Największe hity i premierowe utwory. Dla najwierniejszych fanów niespodzianki.

Specjalnie na potrzeby realizacji projektu KM Events Stage Online i Fabryki Koncertów zaaranżowaliśmy profesjonalne studio telewizyjne, które jest wyposażone w oprawę oświetleniową, ekrany LED i świetny dźwięk. Ponadto dzięki kamerom zainstalowanym w różnych punktach doskonale wyposażonego studia telewizyjnego będziecie mieli niepowtarzalną okazję oglądania nie tylko ulubionych artystów, ale także muzyków i scenografii.

Wprowadzone zakazy dotyczące imprez masowych zachęciły organizatorów do stworzenia jedynej takiej na świecie sali koncertowej online z technologią dźwięku przestrzennego!  Dzięki współpracy z firmą Target Sound – specjalizującą się w realizacji dźwięku przestrzennego live na koncertach, odpowiedzialną za nagłośnienie wielu wydarzeń i festiwali w kraju i za granicą, sprawiliśmy, że dziś każdy z Was może usłyszeć w swoich słuchawkach koncert w taki sposób, jakby słyszał go na żywo. Koncerty z dźwiękiem przestrzennym będą specjalnie oznaczone.

Pozwól się zachwycić występami najpopularniejszych artystów sceny młodzieżowej w Polsce i już dziś zagwarantuj sobie najlepszy odbiór, zakupując kod do obejrzenia koncertu w systemie pay-per-view na stronie www.fabrykakoncertow.com.pl - najlepszej wirtualnej sali koncertowej na świecie z dźwiękiem przestrzennym online. Wszystkie koncerty startują punktualnie o godzinie 19.00!

Cena kodu dającego możliwość obejrzenia wybranego koncertu to 15 zł. Partnerzy projektu: Kindla Music, Target Sound, Restauracja La Vineria.

Harmonogram koncertów:
6 czerwca - Mateusz Golicki, Adam Kubera, Carla Fernandes, Marcelina Szlachcic oraz Amelia Andryszczyk
13 czerwca - Agnieszka Adamczewska
20 czerwca - AniKa Dąbrowska
27 czerwca - 4Dreamers
28 czerwca - Viki Gabor 


liczba odsłon: 566 | dodano: 2020-06-04 15:11:33

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook