Dziś: środa, 19 czerwca 2024
Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Portal Młodych ICHTIS.info "rusza od nowa"
Nie mogę wyświetlić obrazka

Czas kwarantanny (a co za tym idzie, czas na częstsze siedzenie w domu) dla niektórych przynosi zdecydowanie więcej korzyści niż można sobie to wyobrażać. My, jako Wasz Portal Młodych Ichtis, postanowiliśmy wykorzystać ten czas i być jeszcze bliżej Was!

Jak wszyscy dobrze wiemy, YouTube zastępuję nam lokalną telewizję, a Instagram to dobre miejsce do ukazania naszych kulisowych prac. Toteż, zapraszamy Was na nasze media społecznościowe! 

YouTube: z ręką na sercu - nie było tu nas ostatnio. A jak byliśmy, to jak na lekarstwo. Dlatego też, postanowiliśmy to zmienić. Wchodzimy w nowy projekt, dzięki któremu będziemy mogli wspólnie poznawać ciekawe osoby z naszej Archidiecezji i nie tylko. - Jesteśmy już po pierwszych nagraniach. Moim gościem, tak na start będzie mój serdeczny przyjaciel duchow(n)y ks. Wojciech Koladyński, z którym porozmawiałem między innymi o tym, jak powstał tekst do utworu Clerboyz "Przykurzone Buty" - mówi Przemysław Kaweński, reporter Portalu Młodych Ichtis. 

Naturalnie, jest to wstęp do naszego "nowego życia" w mediach społecznoświowych. Codziennie staramy się szukać nowych, lepszych rozwiązań i pomysłów. Chcielibyśmy także, abyście Wy również pomogli w tworzeniu tego projektu. W jaki sposób? Wystarczy, że zgłosisz swój pomysł - możesz pisać do nas na Facebooku

 

Instagram: Tu chyba nie trzeba się rozpisywać. Tym bardziej, że aplikacja jest nam wszystkim dobrze znana. Jeśli nas jeszcze nie śledzisz, to nie ma na co czekać! Wbijajcie śmiało!

 

Opowiedz nam swoje świadectwo!

30 kwietnia, tego dnia, my jako organizatorzy, wolontariusze, muzycy itd., przyjeżdżaliśmy w miejsce, w którym dzień później startowały Archidiecezjalne Dni Młodych. Tak zwany "dzień przygotowań" to czas, w którym składamy wszystkie pakiety do odpowiednich toreb, szlifujemy ostatnie pieśni oraz modlimy się o Waszą bezpieczną podróż na ADMy, dobrze przeżyte nadchodzące trzy dni i mnóstwo radości!

Niestety, ten rok jest "wyjątkowy". Majówkę, jaką znamy, przeżyjemy w zupełnie inny sposób. Jednak chcielibyśmy, abyście chociaż trochę poczuli smak naszych Archidiecezjalnych Dni Młodych. W tegoroczną majówkę mieliśmy spotkać się w Chojnie... Na to spotkanie musimy jednak jeszcze poczekać.

Tymczasem, mamy dla Was świetną propozycję. Jeśli chcielibyście podzielić się (w tych trudnych chwilach) swoim świadectwem wiary, skontaktujcie się z nami po przez Facebooka. Następnie my, postaramy się skontaktować z Wami, poprzez komunikator. Porozmawiamy i wysłuchamy Was. Wasze świadectwo, trafi wówczas na nasz kanał! Poczujmy się chociaż trochę jak podczas wieczornego nabożeństwa Dni Młodych!

 

 


liczba odsłon: 975 | dodano: 2020-04-30 11:27:38

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook