Dziś: środa, 24 lipca 2019
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Płyta "Jak w Betlejem" dla Ambasadorów Miłosierdzia
Nie mogę wyświetlić obrazka

Największa charytatywna trasa koncertowa w kraju - tegoroczna edycja „Betlejem w Polsce”, dobiegła końca. Jednak cały czas trwa akcja jej towarzysząca - Ambasador Miłosierdzia. Uczestniczą w niej i ją wspierają znakomici artyści - Ambasadorzy Miłosierdzia, którzy wzięli udział w kolejnych edycjach „Betlejem w Polsce”.

Do grona Ambasadorów Miłosierdzia może dołączyć każdy, kto kupi 2-płytowy album pt. „Jak w Betlejem”. Dochód z jego sprzedaży jest przeznaczony na cele ewangelizacyjne oraz na pomoc dla osób potrzebujących. Artyści, którzy wystąpili na płycie, zrezygnowali z tantiem.

Album „Jak w Betlejem” jest zapisem live zeszłorocznej trasy koncertowej „Betlejem w Polsce 2017/2018”. Nazwa albumu „Jak w Betlejem”, to zarazem tytuł najczęściej granego w zeszłym roku polskiego utworu bożonarodzeniowego. Album stanowi piękną i radosną formę kultywowania polskiej tradycji kolędowania. Znalazły się w nim najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, które pochodzą z różnych epok, kultur i stron świata.

Usłyszymy tu artystyczne perełki, na przykład starą hebrajską pieśń szabatową, kolędę starogrecką, czy też kolędy węgierską i czeską. Historyczne i współczesne utwory, w fenomenalnych muzycznych aranżacjach i opracowaniach literackich, stanowią o oryginalnym zróżnicowaniu płyty: każdy słuchacz odnajdzie tutaj taką tonację, jaka najbardziej odpowiada jego sposobowi przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Wyjątkowa wartość „Jak w Betlejem”, to także efekt udziału i kreatywnej współpracy niezwykłych artystów: Natalii Kukulskiej, Kasi Moś, Darii Zawiałow, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O, Agnieszki Musiał, Adama Krylika, Dany Vynnytskiej, Igora Herbuta. Wokaliści zaśpiewali z towarzyszeniem słynnej orkiestry kameralnej Aukso pod batutą Marka Mosia oraz międzynarodowego zespołu muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego, który wspólnie z Mateuszem Mate.O Otrembą przygotował i opracował materiał.

Dzięki Waszemu wsparciu - także w formie upowszechnienia informacji o płycie oraz charytatywnym celowi, jakiemu służy, pomoc trafi do jeszcze większej liczby ludzi, którzy na nią czekają, którzy na nas liczą! Nie zawiedźmy ich!

Kup płytę i zostań Ambasadorem Miłosierdzia! Dwupłytowy album w cenie 39,99 zł do nabycia w budynku Kurii Metropolitalnej przy ul. Papieża Pawła VI nr 4 w Szczecinie oraz na stronie www.ambasadormilosierdzia.pl. Zapytaj również o szczególne warunku zakupu płyt dla parafii, wspólnot, ruchów i stowarzyszeń. Szczegóły i informacje pod nr. tel.: 506 413 634.

Gorąco polecamy!

 

 


liczba odsłon: 349 | dodano: 2019-01-15 21:54:56

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

W Rytmie Serca - warsztaty i koncert uwielbienia

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2019 r....

Przesłanie pokoju - Betlejem w Polsce 2018/2019

Zakończyła się kolejna, trzecia edycja n...

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

blog ichtis

Facebook
Warning: mysql_close() expects parameter 1 to be resource, string given in /home/specit2/domains/ichtis.info/public_html/index.php on line 1060