Dziś: wtorek, 5 grudnia 2023
Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Pierwsze czuwanie nocne za nami
Nie mogę wyświetlić obrazka

Za nami pierwsze, nocne czuwanie młodzieżowe u Sióstr Uczennic Krzyża w sezonie 2013/14. Muszę stwierdzić, że to co zobaczyłam i czego doświadczyłam długo pozostanie w moim sercu. Ponad 100 młodych osób modlących się i cieszących się z bycia Dzieckiem Bożym. W czasie czuwania próbowaliśmy na nowo odkryć Boga, który jest kochającym Ojcem. Pomógł nam w tym Ks. Maciej podczas konferencji i animatorzy na spotkaniu w grupach. Natomiast ks. Mariusz zaprosił uczestników by trwając przed Jezusem w Najświętszym Sakramencie powierzać Mu swoje relacje z Ojcem ziemskim.

Już dziś zapraszamy na kolejne, nocne czuwanie, które odbędzie się 29 listopada br., zaś tych, którzy pragną włączyć się w tworzenie Młodzieżowej Wspólnoty Uczniów Krzyża zapraszamy na spotkanie 23 listopada.

Z uśmiechem i modlitwą
s. Wiktoria

 

Więcej zdjęć z czuwania zajdziecie na profilu Sióstr Uczennic Krzyża na Facebook`u.


***

Czuwania zawsze wprowadzają w atmosferę Miłości Chrystusa. Tegoroczne spotkania mają idealne hasło. Na tym czuwaniu było extra, jak zawsze. Rozłożyła mnie scenka grupy 6, ale inne też były wzruszające. Do zobaczenia na następnym czuwaniu :)
Joanna z Trzebiatowa

Te czuwania są wyjątkowe. Myślę, że dla wielu z nas. My również Siostrom bardzo dziękujemy za Waszą obecność i za te spotkania. Ja także potwierdzam, że ten czas nie jest zmarnowanym czasem, wręcz przeciwnie - ubogaca nas :) Chwała Panu, że jest nas już tak dużo czuwających! Wspaniale jest spotykać ludzi, tych samych od kilku lat, jak również nowych, którzy do nas dołączają. Coś pięknego. Pozdrawiam Stołczyn i czuwających :) Do następnego czuwania! Już niebawem, już za chwilę :)
Julka z Kamienia Pomorskiego

Wzrastająca liczba uczestników czuwań mówi sama za siebie. Kiedy tylko wchodzi się do domu Sióstr ogarnia nas niesamowita radość z powodu wszystkich twarzyczek :) Chwała Panu za to, bo tylko On może dać nam takie szczęście i pokazuje jak wiele dla siebie nawzajem znaczymy. Bardzo spodobało mi się zdanie, że to, że czuwamy w nocy świadczy o naszej odwadze. Czuwanie nigdy nie jest zmarnowanym czasem, wręcz przeciwnie bardzo dużo wnosi do naszego życia i przemienia wiele osób, które się pogubiły, a które pragną szczęścia i miłości :)
Amanda z Dębnaliczba odsłon: 2037 | dodano: 2013-10-30 13:01:11

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook