Dziś: niedziela, 21 lipca 2024
Imieniny: Andrzej, Wiktor, Daniel

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Partnerzy, Sponsorzy i Darczyńcy Dni Młodych Chojna 2021
Nie mogę wyświetlić obrazka

Dni Młodych Chojna 2021 zrealizowaliśmy wspólnie dzięki życzliwości i wsparciu naszych Partnerów i Sponsorów: Gmina i Miasto Chojna, Fundacja Szczecińska, Województwo Zachodniopomorskie - Pomorze Zachodnie, Betlejem w Polsce - Betlejem w SzczecinieRegionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie - Nadleśnictwo Chojna, Barlinek, Mieszkowice, Gryfino i RóżańskoPrzedsiębiorstwo Budowlane Calbud, Krajowa Spółka Cukrowa SA Polski Cukier - Cukrownia Kluczewo, Fundacja PGEBulk Cargo Port Szczecin, DOM INWEST Sp.J. Eugeniusz i Teresa Japtok, Bagińscy SPA, Gospodarstwo Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, Print Sfera - drukarnia i agencja reklamowaCentrum Kultury w Chojnie, Centrum Informacji w Chojnie.

Pragniemy Państwu serdecznie podziękować za zaangażowanie w organizację i promocję Dni Młodych, które odbyły się w dniu 2 października 2021 r. w Chojnie. Dzięki bliskiej współpracy z Państwem po raz kolejny w tym wydarzeniu wzięła udziała młodzież z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz ich opiekunowie i animatorzy prowadzący różne punkty programy spotkania.

Serdecznie dziękujemy Państwu za okazywaną pomoc finansową w przygotowaniu i realizacji tego wydarzenia. Dzięki Państwa pomocy wielu młodych ludzi mogło uczestniczyć w ciekawym i różnorodnym programie edukacyjno-wypoczynkowym, do którego należały m.in. integrajca, konferencje, koncerty i zajęcia rekreacyjno-sportowe. Dzięki Państwa życzliwej przychylności mogliśmy wspólnie zorganizować wartościowe spotkanie, sprzyjające edukacji i wychowaniu młodego pokolenia oraz krzewieniu kultury chrześcijańskiej.

Składamy Państwu głębokie wyrazy wdzięczności za dotychczasową współpracę oraz pomoc w przygotowywaniu i organizacji Dni Młodych w Chojnie. Dziękujemy za Państwa życzliwość, otwartość i zaangażowanie! Cieszymy się, że mogliśmy twórczo współdziałać podczas realizacji tego przedsięwzięcia.
 

 

PATRONAT HONOROWY

 

           

 

 

SPONSORZY I PARTNERZY

                     

 

                        

  Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie
Nadleśnictwo Chojna, Barlinek, Mieszkowice, Gryfino i Różańsko

 

                                    

 

 

            

 

 

                    

 

 

 

 

 


liczba odsłon: 730 | dodano: 2021-10-14 12:23:25

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook