Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

OraProNobis.pl
W sieci wystartowała strona OraProNobis.pl oraz akcja pt. „Błogosławiony Janie Pawle II - Módl Się Za Nami!”, a wraz z nimi promocja Chust Papieskich.
Beatyfikacja Papieża Jana Pawła II to wspaniały okres, by szerzyć ideę największego dzieła Ojca Świętego, jakim są ustanowione w 1985 roku Światowe Dni Młodzieży.

W przededniu tego wielkiego wydarzenia, jako świadectwo wypełniania duchowego testamentu Jana Pawła II, Założyciela Światowych Dni Młodzieży, Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM wychodzi z inicjatywą szczególnej promocji tego wydarzenia i wsparcia duchowego, jak również materialnego, osób udających się na sierpniowe spotkanie młodych z Papieżem.

Wyraźnym znakiem naszego wsparcia jest przede wszystkim modlitwa za Światowe Dni za wstawiennictwem Jana Pawła II. Wsparciem finansowym dla polskiej młodzieży wyjeżdżającej na Światowy Dzieło Młodzieży do Madrytu jest zakup Chusty Papieskiej z wezwaniem Ora Pro Nobis (Módl Się Za Nami).

Proponujemy i zachęcamy do zakupu Chust Papieskich Ora Pro Nobis wśród osób przygotowujących się do uczestnictwa w najbliższych wydarzeniach, zwłaszcza Niedzieli Palmowej (17 kwietnia) oraz Beatyfikacji Jana Pawła II (1 maja).

Jak zdobyć chustę?
Chusta Papieska Ora Pro Nobis powstała z potrzeby serca – jej projekt nawiązuje do największego dzieła Jana Pawła II – Światowych Dni Młodzieży, które w sierpniu tego roku odbędą się w Madrycie w Hiszpanii. Na stronie internetowej OraProNobis.pl możecie już dziś zobaczyć wizualizację Chust Papieskich i przyłączyć się do akcji.


liczba odsłon: 2082 | dodano: 2011-03-25 17:47:32

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook