Dziś: środa, 22 marca 2023
Imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Oczami uczestników - Dni Młodych Myślibórz 2008

Świadectwa uczestników Dni Młodych w Myśliborzu są najlepszym odzwierciedleniem tego wydarzenia. Chociaż nie oddają w całej pełni atmosfery i programu, ukazują odczucia wybranych osób, które zechciały podzielić się wrażeniami, a przez to ubogacić innych. Dziękujemy.

Chciałabym podziękować wszystkim, za atmosferę, która panowała podczas Dni Młodych. Byłam na takim wyjeździe pierwszy raz, ale dzięki Wam czułam się jak w domu. Najwspanialsze jak dla mnie była modlitwa i śpiewy wykonywane wspólnie, trzymając się za ręce. Wszyscy byliśmy wtedy złączeni w jednym Jezusie. To było wspaniałe przeżycie. Dziękuje także wszystkim organizatorom, bo bez nich nic by się nie odbyło. Dziękuje wolontariuszom, którzy przez całe trzy dni czuwali nad nami. Ale najważniejsze, dziękuje Duchowi Świętemu za to, że pomógł mi się otworzyć na drugiego człowieka, że dzięki niemu mogłam być w Myśliborzu, dziękuję Mu również za to, że na mojej drodze postawił tylu wspaniałych ludzi, oraz pozwolił mi wyzwolić moc świadectwa. To spotkanie odmieniło moje życie. Mam nadzieję że Wasze też.
Patrycja

Dzięki tym spotkaniom (Kamień Pomorski 2007 i Myślibórz 2008) nauczyłam się inaczej spoglądać na świat i ludzi wokół mnie. Szczerze dziękuje organizatorom i katechetom za to, że tam mogłam odpocząć i wyciszyć się ciężkim dla mnie roku, po maturze.
Gosia

 

 

Długo zastanawiałem się co napisać o moich przeżyciach związanych z ADM'08. Postanowiłem podzielić się z wami największym przeżyciem, którego doświadczyłem od 23 do 25 Maja w Myśliborzu. Kiedy zbliżała się msza święta w niedziele, postanowiłem pojednać się z Bogiem. Z wielkimi obawami, cały roztrzęsiony udałem się na pole spowiedników. Serce waliło mi okropnie szybko, a w głowie tylko myśl: "Boże ostatni raz byłem u spowiedzi na bierzmowaniu". W końcu jakby ktoś zadał mi pytanie: "szukasz pojednania, młody człowieku?", podniosłem głowę i zobaczyłem kapłana. On na pewno tego pytania nie zadał, ale Jezus przemawiając przez niego pomógł mi uciec od grzechu. To było wspaniałe uczucie, płakałem i jednocześnie radowałem się. Znów Pan zamieszkał w moim sercu. Gdy po tym wszystkim wszyscy razem śpiewaliśmy "Ojcze Nasz", czułem obecność Boga, a gdy słoneczko nam podczas mszy Niedzielnej przygrzewało, to aż usta same się uśmiechały. To były emocje nie do opisania i za to wielkie Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Dni Młodych w Myśliborzu tak właśnie wyglądały.
Maciek, Nowogard

Byłam po raz drugi na Archidiecezjalnych Dniach Młodych. Zdecydowanie bardziej podobały mi się tegoroczne. To był piękny czas pełen wartościowych chwil. Dla mnie była to okazja do odpoczynku po maturze, do spotkań i rozmów ze znajomymi, ale przede wszystkim do pielęgnowania swojej wiary. Człowiek potrzebuje czasem takiego spontanicznego okazania uczuć Panu Bogu- zaklaskać, zaśpiewać czy uśmiechnąć się. I to był ten czas. W ciągu tych trzech dni doświadczyłam troski Boga. Czułam jak mnie dotyka swą Ojcowską dłonią. Moje serce zaczerpnęło mnóstwo świeżości i radości. Byłam także mile zaskoczona organizacją, gdyż wszystko było bardzo dobrze zaplanowane i przemyślane. Wszystkie punkty programu Dni Młodych były ciekawe i warte uwagi. Pogoda była piękna. Czego chcieć więcej... Do zobaczenia za rok!
Monika


liczba odsłon: 2462 | dodano: 2008-05-28 01:27:36

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook