Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

O zmianie na lepsze – już jest „Nowy Ja” Dj Yonas’a
Nie mogę wyświetlić obrazka

Dj Yonas (Jonatan Blank) - raper prowadzący projekt „Nie Zmarnuj Swojego Życia”, wydał pierwszy solowy mixtape zatytułowany „Nowy Ja” (vol.1). Znajduje się na nim 16 kawałków, z których przebija wdzięczność za życie, nadzieja w beznadziei i zachęta do zmiany. Krążek promuje klip “W oku błysk”.

Dj Yonas jest doświadczonym raperem i producentem. Od 11 lat zajmuje się muzyczną aranżacją RYMcerzy. Do tej pory wydał płyty: „Kto jest Królem”(2009), „Zero strachu”(2010), „Mixtape7”(2011). Jako producent muzyczny amerykańskiej wytwórni 22Visionz Records wydał album „Hard 4 Christ”(2012) z ponad 50 artystami z tamtejszej sceny rapu chrześcijańskiego oraz sceny gospel.

– Wspólnie z Bęsiem prowadzę projekt „Nie Zmarnuj Swojego Życia” i dostrzegam, jak wielu młodych ludzi potrzebuje przebudzenia do wiary. Tak, jak ja kiedyś. Jestem nowym człowiekiem od momentu, gdy powierzyłem swoje życie Bogu. Kawałki z płyty „Nowy ja” udostępniam za darmo, aby każdy mógł zastanowić się sobą w nowej odsłonie i doświadczyć dobrej zmiany w duchu wiary, nadziei, i miłości – Dj Yonas.

Do mixtape’u „Nowy Ja” (vol.1) zaproszeni zostali: Magda.Lena Frączek, Bęsiu, Arkadio, Yuro (TGD & Royal Rap), Arci, Maro En, Poison, Allen, Zetaigreka (Wyrwani z Niewoli), Szejk Biforjuz, Sztoss, T-Ran Gilbert oraz Picasso.

   

   

Rok 2014 będzie obfitował w kolejne wydarzenia na scenie chrześcijańskiego hip-hopu. Dj Yonas planuje wydać drugą część „Nowy Ja”. W przygotowaniach jest kolejna płyta RYMcerzy „Bóg Ponad Hajs”. Obecnie Dj Yonas przebywa w Warszawie, gdzie wspólnie z Łukaszem Bęsiem (pseud. Bęsiu) prowadzi projekt profilaktyczny „Nie Zmarnuj Swojego Życia”. Projekt powstał z inicjatywy RYMcerzy i Apostolskiego Ruchu Wiary (www.ruchwiary.pl). RYMcerze podczas spotkań ostrzegają uczniów przed zmarnowaniem sobie życia, promują życie z wartościami oraz chrześcijańskie przesłanie w swojej muzyce. Mazowiecki Kurator Oświaty objął Patronat Honorowy nad projektem.

Więcej informacji: www.rymcerze.pl
Pobierz za darmo „Nowy Ja” (vol.1): http://djyonas.bandcamp.comliczba odsłon: 1805 | dodano: 2014-06-30 14:32:59

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook