Dziś: środa, 17 października 2018
Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nowy teledysk Patrycji Markowskiej do filmu o aniołach
Nie mogę wyświetlić obrazka

Patrycja Markowska zadebiutowała na wielkim ekranie w filmie "Piąte: nie odchodź" Katarzyny Jungowskiej. Obraz ten opowiada o nastoletniej dziewczynie, która jest przekonana, że rozpoznała swojego Anioła Stróża. W obsadzie zobaczymy też Grażynę Szapołowską, Łukasza Simlata, Daniela Olbrychskiego i utalentowaną aktorkę młodego pokolenia – Michalinę Olszańską. Prezentujemy oficjalny teledysk Patrycji Markowskiej do tytułowej piosenki „Piąte: nie odchodź”. Film pojawi się w kinach 13 marca. 

 

 

Wszystko zaczęło się od emocjonalnego utworu „Piąte: nie odchodź”, który znalazł się na płycie Patrycji Markowskiej pt. „Alter Ego”. Dzięki inspiracji płynącej z tej piosenki, powstał film o tym samym tytule w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Jeszcze przed premierą kinową produkcja ta doczekała się uznania krytyków. Przyznano jej prestiżową Nagrodę „Perspektywa" im. Janusza Morgensterna za najlepszy debiut 2014 roku.

Dzięki filmowi „Piąte: nie odchodź” Patrycja Markowska ma na swoim koncie również aktorski debiut na dużym ekranie. W filmie Jungowskiej zagrała popularną piosenkarkę, która poszukuje tanecznych talentów i poznaje niezwykle obiecująca Romę – główną bohaterkę. Obok Patrycji na wielkim ekranie widzowie będą mieli okazję zobaczyć Łukasza Simlata – pamiętanego z głośnego „Wymyku”, czy mocnego serialu Xawerego Żuławskiego „Krew z krwi”, legendy polskiego kina - Grażynę Szapołowską i Daniela Olbrychskiego oraz utalentowaną Michalinę Olszańską, którą w ostatnim roku widzowie mogli zobaczyć w takich spektakularnych produkcjach jak „Miasto 44” czy „Jack Strong”.


liczba odsłon: 634 | dodano: 2015-03-01 14:40:14

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 43 in /includes/footer.inc.php on line 415

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Koncert niemaGotu z okazji 20 lecia parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Szczecinie

W niedzielę, 2 września 2018 r., parafia...

ADM 2018 - Widowisko teatralne

 Na zakończenie drugiego dnia Archi...

ADM 2018 - Wieczór chwały - adoracja i uwielbienie

W kościele pw. św. Katarzyny, od godziny...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060