Dziś: środa, 29 maja 2024
Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodzieży w Szczecinie 13 maja 2022 roku
Nie mogę wyświetlić obrazka

Dnia 13 maja 2022 roku w parafii Świętej Rodziny w Szczecinie odbyło się kolejne nocne czuwanie młodzieży przygotowane przez Siostry Uczennice Krzyża. Tematem czuwania była Przesłanie Maryi w kolejnej rocznicy objawień fatimskich. Oprawę muzyczną przygotował zespół Niepokalanej z Goleniowa pod dyrekcją Joanna Stanuch.

Czuwanie rozpoczęło się o godzinie 20.30 przywitaniem wszystkich przez s. Rut UK. Na początku uczestnicy poproszeni zostali o wzbudzenie intencji tego modlitewnego spotkania. Potem s. Rut UK wygłosiła konferencję na temat przesłania fatimskiego. Następnie odśpiewano apel jasnogórski oraz Uczniowie Krzyża poprowadzili część światłą różańca świętego.

Po przerwie na ciepły posiłek młodzież integrowała się przez wspólne tańce i zabawy. O godzinie 23.30 rozpoczęła się adoracja Najświętszego Sakramentu poprowadzona przez ks. dr Krzysztofa Pokorskiego, wiceoficjała Sądu Metropolitalnego w Szczecinie. W tym czasie młodzież chętnie korzystała z sakramentu pokuty i pojednania. O godzinie 1.30 rozpoczęła się msza święta pod przewodnictwem ks. dr Andrzeja Zaniewskiego, wikariusza parafii Św. Rodziny w Szczecinie. W homilii ks. Paweł Wiśniewski, wikariusz parafii Wniebowzięcia NMP w Szczecinie Dąbiu mówił o przyjaźni z Jezusem wskazując na Panią Fatimską. Ostatnim punktem nocnego skupienia młodych było obejrzenie filmu o Fatimie oraz dyskusja. Czuwanie zakończyło się o godz. 5.00.

Ks. Paweł Wiśniewski (Szczecin Dąbie)


liczba odsłon: 333 | dodano: 2022-05-14 15:04:12

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook