Dziś: poniedziałek, 22 lipca 2024
Imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu w styczniu 2020 roku
Nie mogę wyświetlić obrazka

Dnia 31 stycznia 2020 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży. Tematem czuwania było dziękczynienie zawarte w haśle: „Nie. Dziękuję”. Na czuwanie przybyła młodzież ze Szczecina, Golczewa, Gorzowa Wielkopolskiego, Barlinka, Starego Kurowa oraz z Myśliborza.

Czuwanie rozpoczęło się o godz. 21.00 powierzeniem się Maryi w odśpiewanym Apelu Jasnogórskim oraz odmówieniem różańca. Następnie s. Ignacja ZSJM powitała wszystkich zebranych i zaanimowała śpiew integrujący. Potem s. Estera AM wygłosiła konferencję na temat wykorzystania czasu. Po krótkiej przerwie na posiłek młodzież uczestniczyła w Adoracji Najświętszego Sakramentu podczas którego księża służyli w konfesjonałach. Adorację poprowadziły siostry Jezusa Miłosiernego. Na adoracji młodzi pisali na kartach swoje odczucia, które później wrzucali do pojemnika przy Najświętszym Sakramencie. Swoje duchowe przeżycia spisane na kartach młodzi ofiarowali następnie w procesji z darami jako swój wkład w rozwój duchowy.

Po północy s. Estera AM poprowadziła tańce integracyjne. Nocne czuwanie zakończyło się Eucharystią pod przewodnictwem ks. Łukasza Śniadego. W homilii ks. Paweł Wiśniewski poruszył temat zaufania Bogu pomimo licznych trudności życiowych. Po mszy młodzież otrzymała kartki z tekstem uzdrowienia dziesięciu trędowatych, na których miała wykonać zadanie. Czuwanie zakończyło się o godz. 3.00.

 

Ks. Paweł Wiśniewski (Szczecin)


liczba odsłon: 1166 | dodano: 2020-02-02 15:54:11

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook