Dziś: środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodzieży w Myśliborzu 7 maja 2021 roku
Nie mogę wyświetlić obrazka

Dnia 7 maja 2021 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu odbyło się kolejne nocne czuwanie dla młodzieży. Na czuwanie przybyła młodzież ze Szczecina z opiekunem ks. Łukaszem Śniadym i ks. Maciejem Piotrowskim, z Gorzowa Wielkopolskiego z ks. Piotrem Kamińskim, z Myśliborza z ks. Pawłem Kasprzykiem i ks. Maciejem Czaczykiem oraz indywidualnie z Pyrzyc i Zielonej Góry. Tematem spotkania był urywek Ewangelii św. Jana: „A była tam Matka Jezusa” (J 2,1).

Czuwanie rozpoczęło się o godz. 21.00 modlitwą do Matki Bożej. Odśpiewano Apel Jasnogórski oraz odmówiono dziesiątkę różańca. Następnie s. Julianna ZSJM poprowadziła animację wraz z integracją. Potem ks. Piotr Kamiński, wikariusz z Gorzowa Wielkopolskiego powiedział konferencje na temat cech Maryi podczas wesela w Kanie Galilejskiej. Wskazał, że Maryja była bardzo spostrzegawcza oraz zaradna w rozwiązywaniu potrzeb innych.

Po krótkiej przerwie na posiłek młodzi ludzi zatopili się w modlitwie adoracyjnej, którą poprowadziła s. Weronika ZSJM. Podczas wystawienia Najświętszego Sakramenty księża służyli w sakramencie pokuty. Po północy rozpoczęła się msza święta, której przewodniczył ks. Maciej Piotrowski, wikariusz ze Szczecina. W homilii ks. Łukasz Śniady, wikariusz ze Szczecina mówił o św. Stanisławie BM, Patronie Polski. Czuwanie zakończyło się o godz. 2.00.

Ks. Paweł Wiśniewski (Szczecin Dąbie)


liczba odsłon: 505 | dodano: 2021-05-08 16:04:16

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

blog ichtis

Facebook