Dziś: czwartek, 18 stycznia 2018
Imieniny: Piotr, Małgorzata

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Nocne czuwanie młodych w - Myśliborzu 13/14 października 2017
Nie mogę wyświetlić obrazka

Relacja z nocnego czuwania modlitewnego młodzieży w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Myśliborzu z dnia 13/14 października  2017 r.

W piątek, 13 października 2017 r.,  ok.  godziny  19.00 z parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Golczewie, 17-osobowa  grupa młodzieży ze szkoły gimnazjalnej i z parafii,  udała się na  Nocne Czuwanie Młodzieżowe do Myśliborza. Byli to uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych i młodzież z parafii w Golczewie pod opieką ks. Roberta Dąbrowskiego - miejscowego wikariusza.  Czuwanie rozpoczęło się o godzinie 21.00 w Kaplicy Sióstr Miłosierdzia Bożego prezentacją poszczególnych grup młodzieżowych wraz z księżmi opiekunami, a następnie odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Po apelu  z kaplicy uczestnicy udali się do auli na konferencję, którą wygłosił jeden z księży, przybyłych z sąsiedniej diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, na temat powołania człowieka. Mówił,  że pierwszym powołaniem człowieka jest miłość do Boga i bliźniego. Po wygłoszonej konferencji w auli odbyła się przerwa na wypicie herbaty, zjedzenie ciasta i wzajemne rozmowy z młodzieżą przybyłą na czuwanie. Po tym punkcie programu rozpoczęła się adoracja Najświętszego Sakramentu, przeplatana śpiewem i odmówieniem tajemnic radosnych różańca świętego z rozważaniami. Podczas adoracji była również możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.  Następnie rozpoczęły się przygotowania do Mszy Świętej. Eucharystia była zwieńczeniem nocnego czuwania.
 
Powróciliśmy do Golczewa pełni radości i mocni duchowo z myślą o następnym czuwaniu, które odbędzie się z8 na 9 grudnia 2017 r. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym czuwaniu. Serdecznie zapraszamy młodzież z naszej Archidiecezji. Tematem cyklu  całorocznych czuwań w Myśliborzu jest: "W powołaniu jest odpowiedź".
 
ks. Robert Dąbrowski


liczba odsłon: 65 | dodano: 2017-11-11 21:24:31

Komentarze

Dodaj swój komentarzDobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2018

Fotorelacja z charytatywnego koncertu ko...

Koncert 2TM2,3 i Maleo Reggae Rockers

18 listopada br. o godz. 18.00 w Klubie...

Nocne czuwanie młodych w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie

20 października 2017 r. w Bazylice Archi...

blog ichtis

Facebook