Dziś: wtorek, 22 maja 2018
Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Przystanek Jezus – live

Ukazała się płyta CD „Przystanek Jezus – live" z materiałem archiwalnym podsumowującym jedenaście edycji tej ogólnopolskiej akcji ewangelizacyjnej towarzyszącej od lat festiwalowi muzycznemu Przystanek Woodstock. Płyta jest cegiełką, która ma pomóc w realizacji kolejnych inicjatyw ewangelizacyjnych.

Więcej…

 
Świąteczny konkurs z Elohim

Zbliżają się święta. Z tej okazji zespół ELOHIM przygotował świąteczno-facebookowy konkurs dla wszystkich fanów melodyjno-uwielbieniowego hip-hopu. Kto miał do czynienia z muzyką w wykonaniu grupy ELOHIM, ten wie, że jej przekaz sięga głębokości serca, a różnorodna muzyka pozwala w łatwy sposób przyswoić teksty o ewangelizacyjnym przesłaniu.

Więcej…

 
Nowa płyta Maleo Reggae Rockers

Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie ukazała się kolejna płyta zespołu Maleo Reggae Rockers! Wydawnictwo zatytułowane „Maleo Reggae Rockers & Goście” stanowi zapis koncertu, który miał miejsce na XVI Przystanku Woodstock 2010.

Więcej…

 
Nowa płyta chóru Gospel Joy

Podczas koncertu z Mietkiem Szcześniakiem, który odbył się 10 grudnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, światowej sławy chór „Gospel Joy” nagrał swoją kolejną płytę CD i DVD.

Więcej…

 
Gospel Rain - Jak w oku łza

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej piosenki świątecznej w wykonaniu Gospel Rain, przygotowanej specjalnie na czas Bożego Narodzenia. Autorem tekstu i muzyki jest Grzegorz Głuch. Na gitarze zagrał gościnnie wybitny polski gitarzysta, Marek Raduli. Piosenka zaśpiewana przez Mirę Krużel i chór Gospel Rain została nagrana, m.in. w Studio Lublin pod okiem Tomasza Bidiuka.

Więcej…

 
Jutrznia za Nienarodzonych

„Jutrznia za Nienarodzonych” - to nowy utwór krakowskiego kompozytora Pawła Bębenka. Została też nagrana płyta w formacie mp3, która będzie udostępniona na początku roku.

Więcej…

 
Melodyjny progresywny metal

Malchus, to zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny progresywny metal. Zespół rozpoczął swoją działalność z inicjatywy Radka Sołka w maju 2004 roku w Przeworsku, niewielkim mieście w województwie podkarpackim.

Więcej…

 
Akustycznie z Zuzanną Reising

Zapraszamy na koncert akustyczny Zuzanny Reising z zespołem.

Więcej…

 
Promocja najnowszej płyty zespołu Broken Reed

Zapraszamy wszystkich fanów na promocję najnowszej płyty zespołu Broken Reed, która nosi tytuł "Promocd Umieram".

Więcej…

 
Trzej proboszczowie i zakonnik założyli zespół muzyczny

Trzech proboszczów i wykładowca z kalwaryjskiego seminarium duchownego utworzyło oryginalny zespół muzyczny, grający oprócz tradycyjnych kolęd utwory z repertuaru „Skaldów” czy „Czerwonych Gitar”. Duchowni pracują na terenie diecezji bielsko-żywieckiej oraz archidiecezji krakowskiej. Dali już kilka koncertów, m.in. w Krakowie, Bobrku czy Kętach. Zespół nadal jednak nie ma nazwy.

Więcej…

 
Deus Meus na czas Wielkiego Postu

„Słońce nagle zgasło” – czyli wielkopostne pieśni liturgiczne śpiewane w czterogłosie. Większość z nich to tradycyjne melodie zharmonizowane przez Marcina Pospieszalskiego...

Więcej…

 
Nowy teledysk na 10-lecie Full Power Spirit

Rok 2011 jest wyjątkowy dla zespołu Full Power Spirit, który obchodzi 10-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji FPS przygotowuje wiele niespodzianek, a pierwszą z nich jest teledysk do piosenki pt. „Światło, Życie, Solidarność”.

Więcej…

 
Debiutancka płyta For VIP

Zespół for VIP powstał w 2007 roku w Żywcu. Jest wypadkową czterech różnych światów muzycznych i osobowości. Ich debiutancka płyta, która ukaże się niebawem, została zrealizowana i zmiksowana pod okiem Cezarego Borowskiego wybitnego realizatora i producenta w Studio DR w Wiśle, w którym nagrywali m.in. ONA, Blenders, Armia, Stanisław Sojka, Paweł Kukiz i Piersi, Akurat, Łzy, Kapela ze Wsi Warszawa, 2TM23, Dżem oraz wielu innych cenionych artystów w naszym kraju.

Więcej…

 
Polska Muzyka Chrześcijańska na Facebooku

Facebook to światowy lider wśród internetowych serwisów społecznościowych. Z tego względu jest on idealnym miejscem promocji artystów, którzy w swojej twórczości przekazują pozytywne i ponadczasowe treści. Służyć w tym pomocą ma też strona Polska Muzyka Chrześcijańska, która od kilku dni funkcjonuje na Fb.

Więcej…

 
Naprawdę dobra muzyka

Kilka dni temu rozpoczął działanie sklep internetowy www.sklep-bonart.pl , można tam zakupić przede wszystkim płyty zespołów New Life'm oraz Deus Meus, ale w ofercie znajdują się również płyty innych zespołów z polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej, a w perspektywie sklep ma nadzieję powiększać tą ofertę. Zapraszamy Was bardzo serdecznie na stronę sklepu i oczywiście na zakupy! Naprawdę dobra muzyka czyli ... www.sklep-bonart.pl

 

<< pierwsza < poprzednie 8  9  10  11  12  13  14   następne > ostatnia >>


liczba odsłon: 27430 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 87 in /includes/footer.inc.php on line 415

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

ADM 2018 - Widowisko teatralne

 Na zakończenie drugiego dnia Archi...

ADM 2018 - Wieczór chwały - adoracja i uwielbienie

W kościele pw. św. Katarzyny, od godziny...

ADM 2018 - Marsz Biało Czerwony

Z okazji Święta Flagi, które przy...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060