Dziś: niedziela, 22 października 2017
Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Muzyka
Jutrznia za Nienarodzonych

„Jutrznia za Nienarodzonych” - to nowy utwór krakowskiego kompozytora Pawła Bębenka. Została też nagrana płyta w formacie mp3, która będzie udostępniona na początku roku.

Więcej…

 
Melodyjny progresywny metal

Malchus, to zespół grający chrześcijańską muzykę metalową, często określaną jako melodyjny progresywny metal. Zespół rozpoczął swoją działalność z inicjatywy Radka Sołka w maju 2004 roku w Przeworsku, niewielkim mieście w województwie podkarpackim.

Więcej…

 
Akustycznie z Zuzanną Reising

Zapraszamy na koncert akustyczny Zuzanny Reising z zespołem.

Więcej…

 
Promocja najnowszej płyty zespołu Broken Reed

Zapraszamy wszystkich fanów na promocję najnowszej płyty zespołu Broken Reed, która nosi tytuł "Promocd Umieram".

Więcej…

 
Trzej proboszczowie i zakonnik założyli zespół muzyczny

Trzech proboszczów i wykładowca z kalwaryjskiego seminarium duchownego utworzyło oryginalny zespół muzyczny, grający oprócz tradycyjnych kolęd utwory z repertuaru „Skaldów” czy „Czerwonych Gitar”. Duchowni pracują na terenie diecezji bielsko-żywieckiej oraz archidiecezji krakowskiej. Dali już kilka koncertów, m.in. w Krakowie, Bobrku czy Kętach. Zespół nadal jednak nie ma nazwy.

Więcej…

 
Deus Meus na czas Wielkiego Postu

„Słońce nagle zgasło” – czyli wielkopostne pieśni liturgiczne śpiewane w czterogłosie. Większość z nich to tradycyjne melodie zharmonizowane przez Marcina Pospieszalskiego...

Więcej…

 
Nowy teledysk na 10-lecie Full Power Spirit

Rok 2011 jest wyjątkowy dla zespołu Full Power Spirit, który obchodzi 10-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji FPS przygotowuje wiele niespodzianek, a pierwszą z nich jest teledysk do piosenki pt. „Światło, Życie, Solidarność”.

Więcej…

 
Debiutancka płyta For VIP

Zespół for VIP powstał w 2007 roku w Żywcu. Jest wypadkową czterech różnych światów muzycznych i osobowości. Ich debiutancka płyta, która ukaże się niebawem, została zrealizowana i zmiksowana pod okiem Cezarego Borowskiego wybitnego realizatora i producenta w Studio DR w Wiśle, w którym nagrywali m.in. ONA, Blenders, Armia, Stanisław Sojka, Paweł Kukiz i Piersi, Akurat, Łzy, Kapela ze Wsi Warszawa, 2TM23, Dżem oraz wielu innych cenionych artystów w naszym kraju.

Więcej…

 
Polska Muzyka Chrześcijańska na Facebooku

Facebook to światowy lider wśród internetowych serwisów społecznościowych. Z tego względu jest on idealnym miejscem promocji artystów, którzy w swojej twórczości przekazują pozytywne i ponadczasowe treści. Służyć w tym pomocą ma też strona Polska Muzyka Chrześcijańska, która od kilku dni funkcjonuje na Fb.

Więcej…

 
Naprawdę dobra muzyka

Kilka dni temu rozpoczął działanie sklep internetowy www.sklep-bonart.pl , można tam zakupić przede wszystkim płyty zespołów New Life'm oraz Deus Meus, ale w ofercie znajdują się również płyty innych zespołów z polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej, a w perspektywie sklep ma nadzieję powiększać tą ofertę. Zapraszamy Was bardzo serdecznie na stronę sklepu i oczywiście na zakupy! Naprawdę dobra muzyka czyli ... www.sklep-bonart.pl

 
Godzien chwały

Można już nabyć płytę zespołu ewangelizacyjnego „Jezus żyje!”, pt. „Godzien chwały”, będącą zapisem na żywo z rekolekcji, z o. Bashoborą, które odbyły się w Pionkach w dniach 12-14 listopada 2010.

Więcej…

 
Nowa płyta Gospel Rain

3 kwietnia 2011 r. ukaże się nowa płyta koncertowa zespołu Gospel Rain N. Wraz z zespołem w nagraniu wzięli udział znakomici polscy wokaliści: Patrycja Gola, Olga Szomańska, Adam Krylik i Full Power Spirit. Zobacz video!

Więcej…

 
Koncert Arci`ego w Nowogardzie

ARCI czyli Artaszes Barojan wystąpi w najbliższy poniedziałek (4 kwietnia) w Nowogardzie. Muzyka Arci’ego to połączenie hip-hop’u z melodyjnym reggae. Inspiracją wielu utworów jest postać Jezusa Chrystusa.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 8  9  10  11  12  13   ostatnia >>


liczba odsłon: 24590 | dodano: 0000-00-00 00:00:00Dobre strony

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

VII Metropolitalny Konkurs Papieski

7 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej ...

ADM Goleniów 2017 - koncert TGD

Fotoreportaż z koncertu ewangelizacyjno-...

ADM Goleniów 2017 - Marsz Biało-Czerwony

W Dniu Flagi, w ramach programu Dni Młod...

blog ichtis

Facebook