Dziś: sobota, 9 grudnia 2023
Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Msza Święta Obrońców Życia ludzkiego
Nie mogę wyświetlić obrazka

Każdego 25-go dnia miesiąca, zachwycamy się poczętym Jezusem, wspólnie przeżywając Mszę Świętą "Z Życiem bez Prądu!", która sprawowana jest w coraz liczniejszych miastach Polski. Szczecińskich Obrońców Życia zapraszamy na godz. 19.00, każdego 25-go dnia miesiąca do najstarszego kościoła w naszym mieście, przy którym mieszkają i posługują ojcowie Pallotyni.

W czasie Mszy modlimy się w intencjach obrony ludzkiego życia oraz tych, które spływają do Bractwa Małych Stópek za pośrednictwem strony internetowej. Podczas liturgii istnieje możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego - dziewięciomiesięcznego zobowiązania modlitewnego, ratującego życie nienarodzonych przed aborcją.

Z Życiem bez Prądu? O co chodzi…Z Życiem, ponieważ w intencji obrony życia i jego godności, od poczęcia, do naturalnej śmierci. Bez prądu - nie tylko dlatego, że w całkowitej ciemności, jedynie przy świetle zapalonych świec, ale również dlatego, że w całkowitej trzeźwości. Nie tylko trzeźwości od używek, ale trzeźwości, do której wzywa Chrystus, a która jest czujnością i wrażliwością na nas.

Włącz się w obronę życia z Tym, który jest samym Życiem - Jezusem Chrystusem - wspominając Jego śmierć i zmartwychwstanie w czasie wspólnej Mszy Świętej. Najbliższa "Msza Święta bez Prądu" odbędzie się 25 marca br., tj. w poniedziałek.

Jeśli chcesz dołączyć swoją intencję do Mszy Świętej „Z Życiem bez Prądu” lub chcesz prosić o modlitwę, skorzystaj z modlitewnego okna życia na stronie www.dlazycia.info. Po wpisaniu prośby w przygotowanym tam formularzu, prześlij, a w Twojej intencji modlić się będą wspólnoty zakonne oraz świeckie z całej Polski, wymienione poniżej na stronie Modlitewnego Okna Życia.


liczba odsłon: 1617 | dodano: 2012-11-17 11:07:22

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook