Dziś: środa, 26 stycznia 2022
Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Letnia Szkoła Pantomimy
Zapraszamy do wzięcia udziału w Letniej Szkole Pantomimy w dniach 13-18 sierpnia 2010. To projekt, stwarzający możliwość utalentowanym młodym ludziom z całej Polski do rozwijania swoich zdolności w zakresie teatru ruchu.
Odkryć, w jaki sposób można poprzez teatr dzielić się przesłaniem Ewangelii, jak również dać możliwość tej grupie młodych udziału w Światowym Dniu Młodzieży w Madrycie w sierpniu 2011, poprzez wystawienie przygotowanego wspólnie na warsztatach spektaklu (pokaz na Festiwalu Młodych). Jest to jeden z projektów duszpasterskich, pod patronatem Rady Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Młodzieży oraz Krajowego Biura Organizacyjnego ŚDM, w ramach którego odbyła się już w zeszłym roku pierwsza edycja warsztatów, jak również realizowany jest program Akademii Liderów Nowoczesnej Ewangelizacji.

Osobą prowadzącą warsztaty pantomimy jest Krzysztof Najdowski, specjalista w tej dziedzinie, absolwent wydziału filozoficznego KUL oraz Desmond Jones School of Mime and Physical Theatre w Londynie, od 1990 współpracownik Instytutu Misyjnego ICPE w Niemczech, który brał udział w wielu seminariach i warsztatach związanych z nowoczesną ewangelizacją. Warsztaty odbędą się w Krakowie przy klasztorze Kapucynów. W dniach 19-21 sierpnia odbędzie się także druga część warsztatów dla osób, które uczestniczyły w nich w zeszłym roku oraz dla tych, którzy chcą włączyć się aktywnie w projekt przygotowania spektaklu pokazywanego w ramach Festiwalu Młodych na Światowych Dniach Młodzieży w Madrycie.

Więcej o programie, warunkach zgłoszenia i o osobie prowadzącego w załączniku (plik PDF). W załączonym pliku znajdziesz także świadectwa uczestników zeszłorocznej edycji.

Jest to doskonały projekt, nie tylko dla osób związanych z teatrem, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą ewangelizować poprzez teatr. Zdjęcia z zeszłorocznej edycji dostępne są na: www.sdm.org.pl/

Szczegóły programu na stronie projektu: www.akademialiderow.org


liczba odsłon: 901 | dodano: 2010-05-26 18:09:58

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook