Dziś: wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

ks. Wojciech Koladyński: Życie jest jak musical
Nie mogę wyświetlić obrazka

Ksiądz Wojciech Koladyński: tekściarz, bloger, przyjaciel i wielki fan musicali. W dzisiejszym pierwszym odcinku video-wywiadów porozmawiamy z nim między innymi o tym, jak wygląda tworzenie tekstów do piosenek, także zepsołu Clerboyz. 

Portal Młodych Ichtis.info wychodzi do Was z nowymi propozycjami. Jednym z nich jest seria video-wywiadów, nie tylko z naszej Archidiecezji. - W dobie pandemi rozmowa przez różnego rodzaju komunikatory, może jest i prostsza, bo nie musimy rozkładać studia, jednak nie ma tego kontaktu, który pozwala nam być zdecydowanie bliżej siebie - mówi Przemysław Kaweński.

Pierwszy wywiad przeprowadzony w ten sposób na naszym kanale, mogliśmy obejrzeć 1 maja. Naszym gościem był ks. Marcin Szczodry. Jednak to właśnie ks. Wojtek jest naszym pierwszym gościem w nowej serii, która... de facto jeszcze nie ma tytułu! Macie jakieś pomysły?!

Zobacz nasz pierwszy wywiad!  

- Ichtis.info to portal przede wszystkim dla ludzi młodych. Przed nami i przed Wami wiele nowości - mówi Paulina Fryszka, redaktor naczelna Portalu Młodych Ichtis.info. - Zwykle najgłośniej o nas było podczas Archidiecezjalnych Dni Młodych, Betlejem w Szczecinie i innych wydarzeń chrześcijańskich. Chcemy to zmienić i być z Wami zdecydowanie częściej - dodaje.

Jak często będą pojaiać się tego typu materiały? Tego jeszcze nie wiemy, ale postaramy się abyście o nas nie zapominali :)

 


liczba odsłon: 890 | dodano: 2020-05-03 12:28:15

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook