Dziś: piątek, 8 grudnia 2023
Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Kromka Słowa Bożego
Nie mogę wyświetlić obrazka

Głodny Słowa Bożego? Na co czekasz! Młodzi zakonnicy zapraszają wszystkich „głodnych” Pana Boga do obejrzenia serii video komentarzy pt. „Kromka Słowa Bożego”, które są dostępne na stronie internetowej zakonników ze zgromadzenia św. Pawła.

Naszą misją jest głoszenie słowa Bożego przez najnowocześniejsze środki społecznego przekazu. Od pierwszej niedzieli adwentu 2009 roku nasi najmłodsi bracia klerycy wraz ze swoim opiekunem przygotowują krótkie video komentarze do niedzielnych Ewangelii – mówią autorzy tego dzieła apostolskiego - pauliści.

Celem przedsięwzięcia jest pomoc w owocnym spotkaniu z Bogiem żyjącym w swoim słowie. Cykl nosi tytuł „Kromka Słowa Bożego” i kolejne jego części są publikowane w Internecie w czwartki każdego tygodnia. Wszystkie powstałe dotychczas filmy można obejrzeć na stronie internetowej www.paulus.org.pl , jak również na gloria.tv oraz na portalu YouTube, wpisując w wyszukiwarkę „Kromka Słowa Bożego”. Pauliści są obecni również na portalu społecznościowym Facebook.

Od najbliższej niedzieli video komentarze ubogacą również komentarze na niedzielę, które do tej pory w formie tekstowej oraz audio publikowane były na stronach naszego Portalu Młodych Ichtis. Aby zobaczyć komentarz na 30. niedzielę zwykłą roku A zapraszamy do działu „Komentarze na niedzielę”.liczba odsłon: 1733 | dodano: 2011-10-21 19:45:21

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook