Dziś: środa, 24 lipca 2024
Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Konkurs na hasło Marszu dla Życia
Nie mogę wyświetlić obrazka

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na hasło XII Szczecińskiego Marszu dla Życia, który odbędzie się w 2014 r. Do wygrania nagroda dla ucznia i jego katechety - wyjazd na Marsz dla Życia w Rzymie! Hasło tegorocznego Marszu dla Życia ma dotyczyć tematyki godności, powołania i piękna kobiety. Proponowane przez uczniów hasła, muszą nawiązywać do tego tematu.

Konkurs składa się z dwóch etapów:

Pierwszy etap: przygotowany przez organizatorów formularz należy rozdać uczniom. Na nich zapisują oni proponowane przez siebie hasła. Formularze z dokładnym adresem szkoły, imieniem i nazwiskiem katechety, oraz adresem email i nr. tel. należy składać do dnia 30 października 2013 r. Formularze należy zwrócić organizatorom osobiście, bądź odesłać pocztą na adres: Sekretariat Marszu dla Życia, Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska, ul. Papieża Pawła VI nr 4, 71-459 Szczecin lub K.S. „Civitas Christiana“, ul. Kaszubska 20/3, 71-204 Szczecin.

Spośród zaproponowanych przez uczniów haseł, Młodzieżowa Komisja Bractwa Małych Stópek wybierze najciekawsze, które wezmą udział w II etapie konkursu.

Drugi etap- finał: dotyczy uczniów klas, które przekazały organizatorom proponowane hasła we wskazanym terminie. Finałowe formularze z wyselekcjonowanymi hasłami, zostaną przekazane katechetom najpóźniej do końca listopada na wskazany przez nich adres szkoły, natomiast na zwrot wypełnionych przez uczniów finałowych formularzy czekamy najpóźniej do 20 grudnia 2013 r.

Ogłoszenie wyników konkursu, nastąpi w styczniu 2014 r. drogą e-mail. Formularze konkursowe można również otrzymać drogą pocztową po uprzednim zgłoszeniu na e-mail: marsz.kuria.szczecin@gmail.com. Wszelkie pytania można kierować na powyższy e-mail oraz pod nr. tel.: 608 752 142.

Nagroda główną w konkursie jest wyjazd dla ucznia i jego katechety na Marsz dla Życia w Rzymie, który odbędzie się w dniach 30 kwietnia - 5 maja 2014 r. Podczas wyjazdu obowiązuje wyżywienie we własnym zakresie oraz nocleg na karimacie i w śpiworze.


liczba odsłon: 1400 | dodano: 2013-09-30 11:41:01

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook