Dziś: niedziela, 25 lutego 2024
Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Koncert niemaGOtu w Chojnie
Nie mogę wyświetlić obrazka

Na koncert zespołu niemaGOtu zapraszamy na Plac przy Ratuszu w Chojnie - 2 października br. o godz. 16.30. Zespół niemaGOtu powstał w 2015 roku, kiedy opracowany przez jego członków utwór Błogosławieni miłosierni został wybrany Hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Przebojem Nie mądrość świata tego [Marana tha] grupa potwierdziła swój twórczy potencjał, zaś kolejnymi, takimi jak Nie ma Go tu, wstał!, Psalm 126 czy Biada – zyskała dziesiątki tysięcy fanów oraz miliony wyświetleń na YouTube’ie.

W lot rozpoznawane teksty i melodie autorstwa Kuby Blycharza, folkowy, bezkompromisowy zaśpiew wokalistki – Oli Maciejewskiej oraz zaangażowana, pełna pasji gra czołowych krakowskich instrumentalistów stały się cechami wyróżniającymi niemaGOtu na tle innych zespołów chrześcijańskich. Również bezkompromisowość w zwiastowaniu Ewangelii wsparta poruszającymi aranżami na band, chór i niejednokrotnie instrumenty orkiestrowe, uczyniła niemaGOtu bardzo wyraźnym głosem wołającym we współczesnym Kościele: Przyjdź!

Pierwsza płyta zespołu sprzedana dotychczas w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy nadal cieszy się niegasnącą przychylnością nabywców, podobnie jak będący jej ilustracją śpiewnik zawierający akordy i nuty partii chóralnych. Podobne oczekiwania spełniają się aktualnie w odniesieniu do drugiego krążka zespołu pt. ITO (łac. idź), poprzez który muzycy zachęcają swoich słuchaczy, aby ufni w miłość Boga wyrażoną w Jezusie pozwolili Bogu osądzić się jako sprawiedliwych, niewinnych i godnych chwały.

O tym, że istotnie to się dzieje na koncertach niemaGOtu, świadczą rozliczne świadectwa napływające na e-mail i fanpage grupy, jednakże – zamiast zachęcać do wierzenia im na słowo – nakłaniamy raczej do zaproszenia zespołu do siebie i przekonania się o tym na własnej duszy!

W skład zespołu „niemaGOtu” wchodzą: Kuba Blycharz, Ola Maciejewska, Marysia Pękała, Kuba Chmura i Bartek Krawczyk, Szymon Pawluś.


Szczegółowe informacje i zapisy grup (z pełnoletnim opiekunem) znajdziecie na stronie www.zapisy.ichtis.info oraz pod adresem http://ichtis.info/zapisy-elektroniczne-adm-chojna-2021/6558.

 

 


liczba odsłon: 1508 | dodano: 2021-09-11 14:05:36

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook