Dziś: poniedziałek, 11 grudnia 2023
Imieniny: Waldemar, Damazy

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Kalendarz Pro-Life 2016
Nie mogę wyświetlić obrazka

Kalendarz ścienny promujący postawę obrony wartości ludzkiego życia od poczęcia, skierowany do młodzieży i stworzony przez młodzież. Niemożliwe? A jednak się udało! Pierwszy i jedyny taki kalendarz Pro-Life na rok 2016. Stworzony i wydany z pomocą Fundacji Małych Stópek.

Ponieważ wystawa „Jestem człowiekiem” okazała się bardzo trafionym pomysłem, została wykorzystana do stworzenia kalendarza. Na każdej planszy zamieszczona jest grafika z wystawy, która w symboliczny sposób przedstawia rozwój prenatalny człowieka. Grafikę połączono z ciekawymi opisami zamieszczonymi na tle naśladującym tablicę szkolną. Już w tym roku możesz otrzymać kalendarz, który stworzyliśmy na podstawie tej wystawy. Nie tylko ozdobi Twoją salę, ale przez cały rok będzie przypominał kolejne etapy rozwoju dziecka w łonie mamy.

Kalendarz przekazywany jest bezpłatnie. Osoby pragnące otrzymać kalendarz zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz Fundacji Małych Stópek, która umożliwi pokrycie kosztów produkcji oraz wysyłki. Sugerowana wysokość darowizny za jeden egzemplarz kalendarza to 35 zł. Kalendarze przekazujemy niezależnie od wysokości darowizn w miarę naszych możliwości. Jeśli chcesz otrzymać kalendarz skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: kontakt@fundacjamalychstopek.pl.


liczba odsłon: 2148 | dodano: 2015-10-22 11:59:42

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook