Dziś: sobota, 23 lutego 2019
Imieniny: Romana, Izabela, Damian

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Jak pokonać szatana
Nie mogę wyświetlić obrazka

fot. jakpokonacszatana.pl

Premiera filmu „Jak pokonać szatana” odbędzie się 31 października w stołecznym kinie Wisła. Autorem dokumentu o walce duchowej jest Michał Kondrat – wieloletni asystent egzorcysty.

„Premierę filmu specjalnie zaplanowałem na Halloween, ponieważ wiele osób traktuje ten dzień jako świetną zabawę i nie zdaje sobie sprawy, że zapalanie świeczek w dyni, przebieranie się za diabła czy jakieś mroczne postacie jest formą oddawania szatanowi czci i może otworzyć na jego działanie – wyjaśnia Michał Kondrat. Sam diabeł o tym mówi. Podczas egzorcyzmów przeprowadzanych przez o. Cipriano de Meo wyznał, że właśnie Halloween to jego święto. Jest o tym wątek w moim filmie” – dodaje autor filmu „Jak pokonać szatana”.

Autor z kamerą odwiedza najbardziej znanych egzorcystów na świecie, a także innych ekspertów od walki duchowej i posługi uwalniania. Z rozmów z nimi widz dowie się, jakie narzędzia do walki ze złym duchem oferuje Kościół, jak prawidłowo sprawuje się modlitwę o uwolnienie, kto może zwracać się do szatana w formie rozkazującej, a także jak to robić, aby było to bezpieczne. W filmie występują m.in.: o. Gabriel Amorth - egzorcysta watykański, o. Cipriano de Meo - najdłużej posługujący egzorcysta na świecie, któremu udzielał wskazówek sam o. Pio, ks. Alvaro Bardelli - egzorcysta, proboszcz katedry w Arezzo, Angela Musolessi - świecka współpracownica o. Gabriela Amortha, tercjarka Zakonu Świętego Franciszka. Udokumentowano też wywiad z mocno dręczoną Włoszką oraz modlitwę o uwolnienie. W filmie wypowiada się również Anna Golędzinowska, eksmodelka i autorka bestsellera „Ocalona z piekła”, która opowiada o dręczeniach demonicznych, jakich doświadcza od chwili nawrócenia. „Jak pokonać szatana” to film dokumentalny zrealizowany we Włoszech latem 2013 r. Jego autorem jest Michał Kondrat – wieloletni asystent egzorcysty, absolwent studiów podyplomowych Kierownictwa Duchowego na Wydziale Teologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Premiera filmu odbędzie się w Kinie Wisła na warszawskim Żoliborzu 31 października o godz. 20.30.

Szczegóły na temat filmu „Jak pokonać szatana?”

 


liczba odsłon: 1716 | dodano: 2013-10-30 13:26:08

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 43 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060