Dziś: wtorek, 30 maja 2023
Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Internetowa telewizja parafialna
Przez internet bliżej do Boga. Ta dewiza przyświeca szydłowieckiej parafii św. Zygmunta, która uruchomiła internetową telewizję, tworzoną przez młodzież i dla młodzieży. W pierwszym wydaniu serwisu informacyjnego pokazano obchody Dni Papieskich w Szydłowcu, koncert Tomka Kamińskiego oraz październikowy atak zimy w Szydłowcu. www.swzygmunt.pl
Opiekun młodzieży, która tworzy program ks. Wincenty Chodowicz podkreśla, że telewizja ma przyciągnąć nowe rzesze młodych internautów i przez to uświadomi społeczeństwu, że religia i Chrystus są na czasie. - Chcemy udowodnić, że każdy dzień przynosi nowe zaskakujące fakty i informacje - dodaje ks. Chodowicz.

W ofercie programowej jest m.in. magazyn "Cooltura". Program omawia najważniejsze wydarzenia kulturalne w Szydłowcu i regionie, m.in premiery, wernisaże i sylwetki twórców. Ukazuje się raz w tygodniu. "Kilka chwil z Nim" to kolejny cykl reportaży poświęconych Janowi Pawłowi II.

Dla miłośników muzyki przygotowano program muzyczno-informacyjny. Prezentuje on 10 teledysków najpopularniejszych piosenek w Polsce w danym tygodniu. Jego autorem jest znany szydłowiecki DJ Roterio.

Więcej o internetowej telewizji w Szydłowcu na stronie www.swzygmunt.plliczba odsłon: 3150 | dodano: 2009-10-24 22:10:53

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

Ogień i deszcz - Michael W. Smith

W niedzielę 16 kwietnia w ogromnej hali ...

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

blog ichtis

Facebook