Dziś: niedziela, 17 lutego 2019
Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Informacje
Deon.pl na Wielki Post

Portal społecznościowo-informacyjny „deon” przygotował wiele propozycji na Wielki Post. Pod adresem: www.wielki-post.deon.pl można znaleźć m.in. orędzie Benedykta XVI na Wielki Post, komentarze do codziennej Ewangelii, rozważania Drogi Krzyżowej i zaproszenie do udziału w pierwszych rekolekcjach dla niewierzących na Facebooku.

Więcej…

 
Modlitwa w czasie jazdy do pracy?

Brakuje czasu na modlitwę, bo zbyt wiele go pochłaniają dojazdy do pracy czy szkoły? Jezuici znaleźli rozwiązanie. Dziesięciominutowe nagrania z rozważaniami czytanymi przez znanych aktorów i prezenterów można ściągnąć ze strony www.modlitwawdrodze.pl.

Więcej…

 
Konkurs na bloga ,,Z życia wolontariusza”

Jeżeli jesteś wolontariuszem działającym w Szkolnym Klubie Wolontariusza, organizacji, stowarzyszeniu i chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami, refleksjami związanymi z wolontariatem lub zaprezentować akcję, w której uczestniczyłeś zostań autorem bloga promującego idee wolontariatu i weź udział w konkursie na bloga "Z życia wolontariusza"!

Więcej…

 
W obronie życia - każdego!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza wszystkie ruchy i organizacje katolickie Warszawy oraz osoby indywidualne do włączenia się inicjatywę „Warszawskie Jerycho”. W terminie 18-25 marca 2011 roku przez 24 godziny na dobę trwać będzie Nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji obrony życia ludzkiego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: J. E. Kardynał Kazimierz Nycz oraz J. E. Arcybiskup Henryk Hoser.

Więcej…

 
Jan Paweł II od dziś na Facebooku i YouTube

Jan Paweł II doczekał się własnych kanałów na Facebooku (www.facebook.com/vatican.johnpaul2) i Youtube ( www.youtube.com/giovannipaoloii). Uruchomiły je dziś w południe Radio Watykańskie i Watykański Ośrodek Telewizyjny we współpracy z Papieską Radą ds. Środków Społecznego Przekazu.

Więcej…

 
Biskupi obejrzeli film "Jan Paweł II - szukałem was…"

W wieczór poprzedzający zebranie plenarne w „Księżówce”, 14 marca, biskupi, którzy przybyli już do Zakopanego, mieli okazję obejrzeć film „Jan Paweł II – szukałem was”. Fascynujący, zaskakujący, wzruszający – mówili po projekcji.

Więcej…

 
Portal nt uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II

Ramowy program uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II, informacje o transmisjach radiowych, a także świadectwa i multimedia znaleźć można na stronie internetowej wikariatu Rzymu. Do tej pory był to portal informujący o przebiegu procesu beatyfikacyjnego, jednak w związku z zaplanowanymi na 1 maja uroczystościami wyniesienia na ołtarze papieża-Polaka stronę przekształcono w serwis, który pomóc ma wybierającym się do Rzymu pielgrzymom

Więcej…

 
Inauguracja Dziedzińca Pogan

Spełnia się marzenie Benedykta XVI o nowym dialogu z niewierzącymi. 24 marca w Paryżu został otwarty tzw. Dziedziniec Pogan: przestrzeń dialogu i spotkania wierzących z niewierzącymi.

Więcej…

 
Ruszył szturm na Jerycho

Od godziny 15.00 w piątek 18 marca trwa Warszawskie Jerycho – nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu, jaką w intencji poczętego życia ludzkiego podjęli przedstawiciele większości warszawskich ruchów i organizacji katolickich.

Więcej…

 
Franciszkanie informują i wychowują w sieci

Ojcowie franciszkanie ruszyli z odnowioną stroną internetową www.ZakonFranciszkanow.pl. Można na niej znaleźć m.in. rozważania na Wielki Post w formacie video.

Więcej…

 
Wielki portret Jana Pawła II

W ciągu zaledwie kilku dni nadesłano aż 8 tys. zdjęć, które staną się częścią Wielkiego Portretu Jana Pawła II. W dniu beatyfikacji zawiśnie on na frontonie Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.  Docelowo wizerunek będzie się składał z setek tysięcy fotografii Polaków.

Więcej…

 
Świętość jest dla każdego

Świętość jest dostępna każdemu chrześcijaninowi – przypomniał Benedykt XVI podczas audiencji ogólnej 30 marca w Watykanie. W katechezie papież zaprezentował sylwetkę św. Alfonsa Marii de’ Liguori (1696-1787), Doktora Kościoła, założyciela redemptorystów.

Więcej…

 

<< pierwsza < poprzednie 54  55  56  57  58  59   ostatnia >>


liczba odsłon: 68501 | dodano: 0000-00-00 00:00:00

Dobre strony


Warning: mysql_result() [function.mysql-result]: Unable to jump to row 15 on MySQL result index 77 in /includes/footer.inc.php on line 421

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Blog eremicki

www.pustelnica.pl/ - blog eremitki 

Fotogalerie

Betlejem w Szczecinie 2019

6 stycznia 2019 r., w święto Trzech Kr&o...

Betlejem w Szczecinie 2019

...

Finał konkursu pt. "Polskie drogi do niepodległości 1914-1923"

7 listopada br., w auli Wydziału Teologi...

blog ichtis

Facebook

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /index.php on line 1060