Dziś: sobota, 2 marca 2024
Imieniny: Halszka, Helena, Radosław

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

GÓRA TABOR - tam anioły spędzają swoje wakacje!

Pod koniec czerwca 2007 roku, w okresie wakacyjnym, już po raz piąty młode, odważne i bezinteresowne osoby ze Stowarzyszenia Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego "Razem" w Szczecinie, organizują Spotkania Młodzieży "Góra Tabor" we Władysławowie-Chłapowie.

Przez kilka dni młodzież z całej Polski bawi się podczas koncertów oraz bierze udział w przygotowanych dla nich warsztatach muzycznych, wokalnych, tanecznych, a także teatralnych. W tym roku na przygotowanej w słonecznym Władysławowie scenie wystąpiły m.in. zespoły: Chili My i Jesienni Przyjaciele. Warsztaty muzyczne poprowadziła Beata Polak. Jako gwiazda teatralna wystąpił Zawodowy Offowy teatr "A", który poprowadził  również warsztaty teatralne.

Jednak Góra Tabor to przede wszystkim spotkanie z Chrystusem przemienionym. Eucharystia, katechezy, rozmowy, spowiedź, muzyczne uwielbienie - to wszystko prowadzi nas do własnej przemiany.

W tym roku stawiamy sobie pytanie: CZEGO SZUKACIE?, to samo, które Jezus postawił zaczynającym swoją wędrówkę z Mistrzem apostołom. Czego szukacie? Trzeba pytać i co więcej znajdować odpowiedzi.

Na spotkanie przyjeżdżają młodzi ludzie z całej Polski, najczęściej indywidualni lub w małych kilkuosobowych grupach. Nocujemy na Pomarańczowym polu namiotowym, tuż obok stoi ogromny namiot, w którym odbywają się wszystkie spotkania. Uczestnikom zapewniamy pole namiotowe i wyżywienie. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 50 zł - i tylko tyle. Koncerty, które w tym roku odbędą się w pięknym władysławowskim porcie są otwarte. Całe spotkanie jest otwarte, każdy może się dołączyć - wyjątkiem są warsztaty, w których mogą uczestniczyć tylko zapisani taborowicze. Nie zapominamy też, że Góra Tabor jest w czasie wakacji, jest więc trochę czasu na wypoczynek i skorzystanie z morskich kąpieli.

Warto więc poświęcić wakacje! Zapraszamy.
W tym roku anioły spędzają tam swoje wakacje!
 
Młodzież z Góry Tabor


liczba odsłon: 2648 | dodano: 2007-11-14 17:45:25

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

ADM Wolin 2023 - warsztaty tematyczne

Uczestnicy tegorocznych Archidiecezjalne...

ADM Wolin 2023 - obiad i Plac przed Biblioteką

Gościnne progi Biblioteka Publiczna Gmin...

blog ichtis

Facebook