Dziś: sobota, 15 czerwca 2024
Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Godfinder - rekolekcje inaczej
Nie mogę wyświetlić obrazka

Godfinder – rekolekcje inaczej, to spotkania skierowane do studentów. Jest to inicjatywa ewangelizacyjna szczecińskich duszpasterstw akademickich. Rekolekcje mają na celu pomóc studentom doświadczyć Boga w ich codziennym życiu.

Na każdy dzień rekolekcji przewidzianych jest kilka krótkich ćwiczeń duchowych, nagranych w formacie mp3 lub zapisanych na kartce, które można wykonać pośród codziennych obowiązków. Na rekolekcje składają się trzy, wieczorne, 45 minutowe spotkania (od poniedziałku do środy), które odbędą się w dniach 25-27 listopada br. o godz. 19.00 w auli Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przy al. Piastów 50 w Szczecinie. Na zakończenie rekolekcji przewidziana jest Msza Święta. Rekolekcje są przygotowane i będą prowadzone przez grupę młodych jezuitów ze Szkoły Kontaktu z Bogiem: ks. Piotra Szymańskiego SJ, ks. Rafała Wardowskiego SJ i ks. Jakuba Niedzielskiego SJ.

- Godfinder to inicjatywa, która jest skierowana do studentów, których nie ma w duszpasterstwach, ani w kościele, którzy zaniedbali swoje życie duchowe. Parafie i wspólnoty zachęcamy do wsparcia modlitewnego akcji – wyjaśniają organizatorzy. Przykładowa intencja do modlitwy może brzmieć: "Za studentów, o odwagę do uczestnictwa w rekolekcjach Godfinder oraz o otwarcie na Słowo Boże w czasie rekolekcji."

Więcej o akcji znajdziecie na stronie www.godfinder.pl lub www.da.szczecin.pl.


liczba odsłon: 2922 | dodano: 2013-11-14 17:55:34

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Wolin 2024 - foto

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z A...

XX Marsz dla Życia przeszedł ulicami Szczecina!

Ulicami miasta już po raz 20 przemaszero...

ADM Wolin 2023 - koncert Siewców Lednicy

Pierwszy dzień naszego wspólnego ...

blog ichtis

Facebook