Dziś: sobota, 25 marca 2023
Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz

  • Co będzie - aktualności
  • kontakt

Fundusz Solidarnościowy - ważne informacje
Drodzy Koordynatorzy i Opiekunowie, w dniu wczorajszym otrzymaliśmy bardzo ważną wiadomość z departamentu finansowego Komitetu Hiszpańskiego w Madrycie, że wpłat na Fundusz Solidarnościowy (10 euro od osoby) będziemy dokonywali tak jak to było w poprzednuich latach za pośrednictwem Krajowego Biura ŚDM w Polsce, a nie bezpośrednio do Madrytu.
Wpłynęła także usilna prośba, aby wpłatę na Fundusz Solidarnościowy poczynić jak najszybciej, by Papieska Rada ds. Świeckich mogła bez zwłoki przyjść z pomocą krajom najuboższym.

Proszę więc wszystkich, którzy mogą i poczuwają się do ducha wzajemnej solidarności z młodzieżą krajów najuboższych oczekujących na wsparcie ze strony Watykanu, aby dokonali stosownych wpłat na Fundusz Solidarnościowy. Jeżeli nie macie jeszcze pełnych grup prosimy o wpłaty cząstkowe.

Wpłat należy dokonać w walucie EURO na specjalne konto walutowe Krajowego Biura ŚDM. Jako tytuł wpłaty wpisujemy: Fundusz solidarnościowy, podając numer grupy i nazwisko opiekuna. Kredyt Bank S.A., Konto walutowe (eur) nr 66 1500 1663 1216 6009 2986 0000.

Jeśli ktoś już wcześniej dokonał wpłaty na fundusz solidarnościowy lub pakiety pielgrzyma do Komitetu Hiszpańskiego proszę o przesłanie informacji zawierającej numer grupy i przesłane kwoty.

Zaistniała zmiana spowodowana jest próbą przyspieszenia wpłat na Fundusz i jest owocem ostatnich rozmów pomiędzy stroną watykańską a hiszpańską.


liczba odsłon: 1379 | dodano: 2011-01-23 18:32:53

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Dobre strony

Z Chrystusem

www.zchrystusem.pl - forum katolickie dla ludzi chcących w przyjaznej i kulturalnej atmosferze porozmawiać o wierze chrześcijańskiej i nie tylko.

www.hli.org.pl - Human Life International Polska. Prolife news.

www.rekolekcje.info - Rekolekcje z franciszkanami w Białym Dunajcu

www.milujciesie.org.pl - dobra księgarnia, nie tylko dla młodych, i do tego niedroga :) a oprócz książek także koszulki

www.katecheza.info - katecheza wirtualna

Fotogalerie

ADM Chojna 2021 - Msza Święta i wieczór w kościele

Archidiecezjalne Dni Młodych Chojna 2021...

ADM Chojna 2021 - koncert niemaGOtu

Wspólny czas Dni Młodych w Chojni...

ADM Chojna 2021 - świadectwo s. Nulli UK

W popołudniowym programie Archidiecezjal...

blog ichtis

Facebook